Shihan's Day Kupon prezentowy
Samoobrona MAnga

Warsztaty sushi dla dzieci

Zapraszamy najmłodszych na specjalnie dla nich przygotowane warsztaty sushi prowadzone przes sushimastera p. Tairę Matsuke. Na warsztatach  uczestnicy zapoznają się bliżej ze światem swoich japońskich rówieśników, dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy o japońskiej kuchni, nauczą się robić pyszne sushi – takie same jakie japońskie mamy przygotowują dla swoich dzieci. Warsztaty kończą się wspólną biesiadą z przygotowanych sushi. Zajęcia bez użycia noży:))

Pierwszy termin – niedziela 16 października godz. 11.00

Zgłoszenia – do czwartku 13 października

Zobacz plan warsztatów i zapisz się.

Przypominamy, że w klubie obowiązuje wszystkich zmiana obuwia na klapki/kapcie.

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska