plan zajeć Obóz letni
7 dan

5 KROKÓW DO ZAPISANIA SIĘ

1. WYBIERZ ZAJĘCIA Z PLANU ZAJĘĆ i zapisz się na nie przez kliknięcie w wybrane zajęcia i wypełnienie formularza. Zapis elektroniczny do grupy jest obowiązkowy przed pierwszymi zajęciami.

2. WEŹ STRÓJ SPORTOWY (koszulka, spodnie dresowe, klapki) i PRZYJDŹ NA BEZPŁATNY TRENING PRÓBNY

3. WYPEŁNIJ ANKIETĘ CZŁONKOWSKĄ Ankieta czlonkowska  I ODDAJ INSTRUKTOROWI (przed oddaniem sprawdź, czy wszystkie pola są wypełnione czytelnie)

4. SPRAWDŹ POCZTĘ E:MAIL – na pewno otrzymałeś z biura NUMER KLUBOWY (warto sprawdzić również skrzynkę spamową)

5. OPŁAĆ ZAJĘCIA PRZELEWEM NA KONTO PODAJĄC NR KLUBOWY

CIESZ SIĘ SWOJĄ NOWA PASJĄ :))

Informacje szczegółowe:

Główne nabory do naszego klubu odbywają są na początku każdego semestru szkolnego, jednak zapisy prowadzone są przez cały rok. Oznacza to, że można dołączyć do grupy szkoleniowej w dowolnym miesiącu roku. Dotyczy to również dzieci, w każdym wieku.

FORMALNOŚCI:

 1. Po wybraniu zajęć (patrz: plan zajęć) i elektronicznym zapisie do grupy (wypełnienie formularza z planu zajęć), należy przed treningiem zgłosić się do instruktora prowadzącego zajęcia, który udzieli informacji o zajęciach i dopełnieniu wszelkich potrzebnych formalności.
 2. Pierwsze zajęcia są bezpłatne. W przypadku dzieci z trudnościami adaptacyjnymi – możliwe jest zapisanie się dopiero po drugich zajęciach. Instruktor ustala to bezpośrednio z rodzicami, w zależności od adaptacji dziecka na zajęciach.
 3.  Ankietę członkowską w imieniu dzieci ankietę wypełniają rodzice lub opiekunowie prawni.
 4. Przy zapisie każdy z członków klubu otrzymuje własny, unikalny numer klubowy, który służy do rozliczeń z klubem. Numer nadaje biuro klubu i przesyła go za pośrednictwem poczty e:mail.
 5. Opłaty wnoszone są na konto klubu po dokonaniu formalnego zapisu i otrzymaniu nr klubowego – nie przyjmujemy opłat gotówką ani opłat przed zapisaniem się.
 6. Pierwsza opłata obejmuje zwykłą opłatę za zajęcia + jednorazowe wpisowe (w/g tabeli opłat klubowych)

STRÓJ TRENINGOWY:

 1. Osoby które nie posiadają kimona, przychodzą na trening w spodniach dresowych, koszulce z krótkim rękawem oraz przynoszą ze sobą obowiązkowo klapki. Po wszystkich naszych dojo chodzimy boso lub w klapkach. Dotyczy to również osób towarzyszących /opiekunów. Trening odbywa się boso, dojście do sali treningowej w klapkach. Wskazane jest zakupienie kimona w czasie pierwszego miesiąca treningu (dla dzieci okres ten może być wydłużony do 2 miesięcy).
 2. Na kimonie, na LEWYM rękawie należy umieścić imię dziecka (lub dorosłego), W POZIOMIE,  LITERAMI DRUKOWANYMI w kolorze czarnym lub granatowym.  Prosimy o używanie imion w zwykłym brzmieniu – nie zdrobnień i pseudonimów. W przypadku dzieci prosimy również o podpisanie bluzy i spodni od wewnątrz oraz pasa – znacznie ułatwi to znajdowanie pogubionych rzeczy.

OGLĄDANIE TRENINGU możliwe jest po wcześniejszym uzyskaniu akceptacji instruktora.

 1. Informacje o zachowaniu się na sali i przed wejściem na nią oraz instrukcje dla osób chcących obejrzeć trening zawarte są w etykiecie dojo.
 2. Prosimy uczestników zajęć oraz osoby towarzyszące o zaopatrzenie się w klapki/kapcie na zmianę. Zgodnie z japońskim zwyczajem – w każdym z naszych dojo chodzimy boso lub w klapkach. Buty zostawiamy przy wejściu.
 3. W związku z trwającą pandemią na terenie wszystkich naszych dojo obowiązują zasady sanitarne: maseczki, dezynfekcja rąk. Prosimy o stosowanie się do poleceń instruktorów.

Pobierz i wypełnij samodzielnie ANKIETĘ CZŁONKOWSKĄ przed przyjściem na zajęcia.

Zapoznaj się z regulaminem dojo.

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska

Przejdź do treści