Blog obozowy Obóz letni zapisy na wakacje
7 dan
Taiso - usprawnianie

Trening Taiso to połączenie ćwiczeń cardio i kalisteniki z podstawowymi akcesoriami obciążającymi (kettle, hantle, gumy). Celem treningu jest zbudowanie smukłej sylwetki, a także zwiększenie wytrzymałości fizycznej i kondycyjnej. Trening możemy podzielić na 4 charakterystyczne sekwencje:

  • Aktywację mięśni z wykorzystaniem przyrządów
  • Rozgrzewkę ogólnorozwojową
  • Trening kondycyjno-fizyczny
  • Stretching

Ze względu na szereg ćwiczeń na każdą partię mięśni, zarówno głębokich jak i tych powierzchniowych, trening Taiso buduje i rozwija wydolność, wytrzymałość, siłę, moc, szybkość i koordynację ruchową. Łączy w sobie kwintesencję sportów siłowych i gimnastyki budując sylwetkę kulturysty pozostawiając ciało elastycznym.

Taiso będzie doskonałym uzupełnieniem codziennego treningu Aiki dla każdego, kto oprócz poziomu technicznego chce dodatkowo zadbać o kondycję fizyczną.

Trening trwa 1,5 do 2 godzin.

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska

Przejdź do treści