majówka Obóz letni
7 dan

Film przedstawia podstawowe założenia metodyczno – szkoleniowe w aikido oraz techniki egzaminacyjne wymagane na stopnie kyu i dan.

Materiał podzielony jest na działy tematyczne:

  • ćwiczenia wprowadzające
  • techniki podstawowe
  • rozwinięcia technik podstawowych
  • wybrane techniki z bronią
  • techniki wariantowe
  • przykłady zastosowań w samoobronie

Film jest materiałem pomocniczym w pracy treningowej i w każdym wypadku nie ogranicza możliwości indywidualnego interpretowania technik. Ćwiczenia  prezentowane w filmie powinnny być wykonywane w obecności wykwalifikowanych instruktorów, ze względu na ryzyko kontuzji. Należy pamiętać, że podstawą rozwoju w sztukach walki jest systematyczny trening na macie.

Obejrzyj trailer filmu:

 

 

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska

Przejdź do treści