Nowy plan Obóz letni 2023

Dojo Ochota – duże Dojo

Dojo Ochota mieści się przy ul. Pruszkowskiej 13, w budynku wolnostojącym na 1 piętrze. Na parterze mieści się drogeria Rossmann. Wejście do dojo jest prosto z ulicy. Obiekt posiada dwie sale – małą i dużą. Tak jak we wszystkich naszych dojo – buty zostawiamy przy wejściu i dalej chodzimy w klapkach. Parkowanie samochodów na parkingach przy ulicy (strefa płatnego parkowania).  Obowiązuje zakaz parkowania za budynkiem – na parkingu dla mieszkańców. Bardzo prosimy o przestrzeganie tego warunku.


Wyświetl większą mapę

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska

Przejdź do treści