plan zajeć Obóz letni
7 dan

Egzaminy na kyu i dan dla młodzieży i dorosłych

Szanowni Klubowicze,
Egzaminy na KYU dla dorosłych i młodzieży zdającej na stopnie 6 – 1 kyu planowane są w piątek 15 grudnia w dojo Ochota od godz. 18.00
Szczegółowe informacje pojawią się po zakończeniu rejestracji.

EGZAMINY DLA KYU DLA DOROSŁYCH i MŁODZIEZY ZDAJĄCEJ NA 6-1 KYU (REJESTRACJA OBOWIĄZKOWA)

KONIEC REJESTRACJI – 10 GRUDNIA.

EGZAMINY NA DAN 
W czasie tegorocznej sesji zimowej planowane są również egzaminy na dan, w sobotę 16 grudnia w dojo Ursus.  Godzina rozpoczęcia egzaminu jest w trakcie ustalania (przed południem). Rejestracja na egzaminy dan została zakończona.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Będą podane po zakończeniu zgłoszeń.

Koszt egzaminu KYU
6-1 kyu – 100 zł

Koszt legitymacji CAA Polska – 30 zł.
Legitymacja jest obowiązkowym dokumentem dla zdających egzamin. Osoby nie posiadające jej – mogą ją kupić przed egzaminem.

Przypominamy, że w czasie egzaminu obowiązują zasady etykiety dojo, ze szczególnym uwzględnieniem właściwej postawy (także u obserwatorów) i szacunku dla zdających. Osoby, które zdają, bądź obserwują egzamin proszone są o nie wychodzenie z sali w trakcie jego trwania (na picie, pogaduszki itp.) Jeżeli ktoś będzie musiał opuścić salę przed zakończeniem egzaminu – powinien to zgłosić wcześniej do Senseia.

Pozycje-TAKPozycja-NIE

Szybkie słowo nt strategii podchodzenia do egzaminu.
Jeżeli ktoś chce podejść do egzaminu i ma rekomendację swojego bezpośredniego instruktora – to proszę nie zwlekać z zapisywaniem się. 
Egzamin nie powinien pozostawiać wątpliwości co do biegłości w wykonywaniu technik i pewności tego co się robi. Zastanawianie się w trakcie nad nazwami technik i sposobem wykonania – świadczy o tym, że ktoś się nie przygotował:) – wbrew pozorom dobrze widać kiedy jest to spowodowane stresem, a kiedy niedouczeniem się:)

Bądźcie zatem uważni, zarówno w trenowaniu jak i w podejmowaniu decyzji o pójściu na egzamin:)

       

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska

Przejdź do treści