Blog obozowy Wakacje w klubie zapisy na wakacje
7 dan

Zapisy na treningi feryjne dla dzieci

Szanowni Klubowicze,

mając nadzieję, że już wszystkie plany feryjne się pokrystalizowały, ogłaszamy zapisy na zajęcia w czasie ferii 15 – 27 stycznia 2024 r.

Bardzo prosimy o zgłoszenie chętnych dzieci. Dotyczy to również młodzieży z grup KURO i RO. Można się zgłosić również na jeden tydzień.

Zajęcia w tym roku planujemy we wszystkich naszych dojo (o ile oczywiście frekwencja dopisze)

Od ilości Waszych zapisów zależy, czy i jakie powstaną grupy treningowe w ferie. Można zgłosić się też na pojedyncze tygodnie. Minimalna ilość dzieci chętnych na zajęcia w jednym tygodniu feryjnym / grupa treningowa feryjnym – 10.

Czekamy na Państwa jak najszybsze deklaracje, ale nie dłużej niż do do 10 stycznia.

Dla dorosłych planujemy zajęcia w zasadzie bez zmian.

Jak co roku, prosimy o przemyślane zgłoszenia – zawsze to niefajnie dla instruktora, kiedy zdeklaruje się 10 osób do grupy – a nie przychodzi nikt.        

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska

Przejdź do treści