Plan zajęć obóz letni

Nowy rok w klubie – zapisy i informacje

Witamy u progu nowego roku szkoleniowego 2012/2013 :)

Uprzejmie informuję, że od 3 września planowo rozpoczynamy zajęcia w dojo Ursus, Bemowo, Tarchomin i Gocław.

Ze względu na nieplanowane komplikacje w remoncie – Dojo Mokotów – w nowej siedzibie przy ul. Pruszkowskiej 13 rozpocznie działalność 10 września.

Plany zajęć dla poszczególnych dojo znajdują się już na stronie. Prosimy o zwrócenie uwagi, że niektóre grupy mają przesunięty w czasie „start” – ze względu na konieczność uzyskania odpowiedniego quorum:) czyli zebrania się grup. Każdorazowo – jest to zaznaczone w planie odpowiednią datą, ale zapis przyjmujemy „od ręki”.

Wybór grup jak co roku należy do Państwa – prosimy o elektroniczną rejestrację przez stronę, co da nam wyobrażenie o realnej liczebności każdej z grup.

W bieżącym roku rozwijamy projekt Aikido dla Pań również w dojo Gocław. Już od października panie będą mogły brać udział w specjalnie dla nich dedykowanych zajęciach, na początek raz w tygodniu. Powstała również na Gocławiu wydzielona grupa z programem młodzieżowym (wiek 12lat +).

Więcej o zmianach o nowościach w klubie – już za chwilkę w tym samym miejscu – zapraszam do zaglądania:)

Agnieszka

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska