dojo Ursus zapisy na wakacje Wakacje w klubie
Blog

Bal Karnawałowy dla dzieci

Zapraszamy na długo wyczekiwany bal karnawałowy dla dzieci w sobotę – 28 stycznia do dojo OCHOTA ul. Pruszkowska 13.

Shogun zaprasza dzieci  do swojej letniej rezydencji, w której jak pamiętacie, podłogi są niezwykle cenne :) – dlatego koniecznie trzeba zabrać ze sobą KAPCIE lub BUTY na zmianę!

W celu sprawnej organizacji – bardzo prosimy ZGŁASZANIE UCZESTNICTWA dzieci za pomocą formularza na dole strony.

Termin zgłaszania upływa 27 stycznia.  Bal nie odbędzie się …jeśli nie będzie wystarczającej ilości „balowiczów” :)) 

ZBIÓRKA na bal: od godziny 14.45 – dojo Ochota
ul. Pruszkowska 13
Oficjalne rozpoczęcie balu – godzina 15.00, zakończenie balu – godz. 17.30. Bardzo prosimy, żeby odbierać dzieci nie później niż o godzinie 17.45

STROJE: Shogun zaprasza na bal postacie ze wszystkich bajek, filmów, królewny, rycerzy, księżniczki, zwierzątka i co tylko sobie kto zamarzy. Każda postać mile widziana!
Uprzedzamy jednak lojalnie, że tak jak w ubiegłych latach, wszelakiej maści rycerze będą proszeni przez Straż Shoguna o złożenie swoich mieczy w depozycie :) na czas trwania balu – dla wspólnego dobra i bezpieczeństwa wszystkich uczestników.

UWAGA! – Ponieważ spodziewamy się dużej ilości dzieci – bardzo prosimy, żeby dzieci przyjeżdżały na bal już przebrane – wyjątek stanowi zmiana butów na obuwie zmienne:). Nie wystarczy nam miejsca ani możliwości, żeby przebierać dzieci w szatniach. W czasie balu trzeba będzie trzeba chodzić po klubie w skarpetach lub kapciach  – buty zostawiamy tradycyjnie przy wejściu.
Trzeba mieć ze sobą również TORBĘ SPORTOWĄ lub plecak – do którego włoży się swoje rzeczy (buty, kurtka itp) i zostawi w szatni. Pozwoli to nam uniknąć wielkiego bałaganu i szukania pogubionych szalików, skarpet, rękawiczek itd.

JEDZENIE: Bardzo prosimy, żeby rodzice przygotowali na bal do wspólnego jedzenia „wejściówkę” :) w postaci talerza kanapeczek, ciasteczek, ciasta czy innych łakoci (bez chipsów i chrupków!) oraz picie w ilości ok. 1,5 l na głowę. Zależy nam na tym, żeby to były przekąski (nie sałatki!), łatwe do zjedzenia w przerwie za pomocą rąk oraz nie wymagające krojenia. Kubeczki plastikowe, serwetki i talerzyki będą przygotowane przez nas.

POCZEKALNIA: Poczekalnia dla rodziców, którzy będą mieli daleki dojazd, będzie w tym roku bardzo skromna (w pomieszczeniach klubowych), ale sugerowalibyśmy o ile to możliwe przywożenie dzieci na bal, a potem odbieranie.

Bal jest tak pomyślany, żeby bawiły się na nim dzieci BEZ RODZICÓW :) pod naszą opieką.

FOTOGRAFOWANIE I FILMOWANIE: Zdajemy sobie sprawę, że każdy z Państwa chciałby uwiecznić swoją pociechę na balu. Ale niemożliwe jest, żebyście wszyscy Państwo byli na balu przez cały czas, bo nie wystarczy nam miejsca dla dzieci:). Zatem proponujemy DWIE 15-sto minutowe sesje dla fotoreporterów. Pierwsza – na rozpoczęcie balu – druga na jego zakończenie. W czasie całego balu będziemy filmować jego przebieg i robić zdjęcia – zdjęcia będą dostępne potem w każdym dojo w formie płyty „do przegrania”.

 

       

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska

Przejdź do treści