Plan zajęć obóz letni

Cze
26
sob
2021
LSA dla Dzieci i Młodzieży 2021
Cze 26 – Lip 7 całodniowy

Letnia Szkoła Aikido dla Dzieci i Młodzieży

pod kierunkiem Shihana Romana Hoffmanna 6 dan

26 czerwca – 7 lipca 2020 (12 dni)

Jak co roku zapraszamy do spędzenia z nami dwunastu intensywnych dni wypełnionych treningami, zabawą i odpoczynkiem.

 ZAKWATEROWANIE: Ośrodek BORY TUCHOLSKIE w Okoninach Nadjeziornych położony jest w sosnowym lesie w pięknym zakątku Borów Tucholskich, nad Jeziorem Okonińskim. Ośrodek o powierzchni 10 hektarów, zalesiony, bezpieczny, ogrodzony, wyposażony w boiska do piłki siatkowej, koszykówki, piłki nożnej, letnią siłownię, ścieżkę dydaktyczno – sportową, pawilon z matą oraz pełną infrastrukturę do aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Ośrodek posiada własną plażę ze strzeżonym kąpieliskiem.
Zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych lub parterowych murowanych domkach z pełnym węzłem sanitarnym.
Ośrodek posiada własną kuchnię, która gotuje zdrowe posiłki.

KOSZTY:
Całkowity koszt pobytu jednego dziecka          2080 zł

Opłata obejmuje koszty przejazdu, zakwaterowania, pełnego wyżywienia (3 posiłki dziennie), ubezpieczenia na czas pobytu na obozie, opiekę wychowawczą, medyczną, ratownika oraz wszystkie atrakcje i program jaki dla dzieci jak co roku przygotowujemy.

UWAGA: w przypadku bardzo specjalnych potrzeb żywieniowych dziecka (skomplikowana indywidualna dieta) – cena może (ale nie musi) ulec zmianie. Będzie to zależało od rodzaju diety i możliwości ośrodka – prosimy o indywidualny kontakt – będziemy to uzgadniać. 

Obóz jest co roku rejestrowany w warszawskim Kuratorium Oświaty i Wychowania.

Kilka słów o obozie…

Szkoła letnia jest dla nas uwieńczeniem całego roku treningowego. Podsumowujemy nią naszą wspólną pracę na macie i cieszymy się swoim towarzystwem z dala od codzienności.
Podczas wyjazdu realizujemy autorski program szkoleniowo – wychowawczy, który wpisuje się w naszą całoroczną pracę i jest oddzielnie opracowywany dla dzieci i młodzieży. Co roku zadania są inne, wyzwania inne, trudność inna, radość tak samo wielka. 
Podstawą programu są treningi Aikido na macie i w plenerze oraz różne formy zajęć ruchowych, wychowawczych i artystycznych zgodne z aktualnym tematem obozu.
Co roku każdy nasz obóz ma inny temat i inny plan, jednak każdy z nich związany jest z kulturą Japonii, bo Japonię kochamy całym sercem.
W planowaniu zajęć główny nacisk kładziemy na spędzanie każdej możliwej chwili na świeżym powietrzu i maksymalne korzystanie z atrakcji oferowanych przez otoczenie (plaża, kajaki, kąpiele, letnia siłownia, leśne otoczenie itp).
Nasi wychowawcy to ludzie z pasją, której nazwa brzmi Aikido, praca z dzieciakami, wychowanie.
Bardzo ważną częścią naszej pracy jest pozytywna i szczera współpraca z Rodzicami, szczególnie, że na obóz uczestnicy nie zabierają żadnych urządzeń elektronicznych.
W tym roku obóz młodzieżowy będzie nastawiony na kształtowanie charakteru i sylwetki przez Aikido i aktywność fizyczną. Na dobre, wspólne spędzani czasu w ruchu. Spodziewajcie się dużo solidnego Aiki, dużo różnych aktywności, dużo pozytywnych emocji, mało leżenia plackiem.
Obóz dziecięcy – potraktujemy jak zwykle nieco bardziej rekreacyjnie, jednak nie zabraknie treningów, aktywności ruchowej i zabaw. Przy tej okazji położymy nacisk na samodzielność, budowanie poczucia własnego sprawstwa, empatii i bycia wrażliwym na otaczający nas świat.

Oczywiście, w tym roku również zachowamy wszelkie profilaktyczne procedury sanitarne, które w roku ubiegłym pozwoliły nam przeprowadzić fajny i bezpieczny wyjazd.

TU MOŻECIE ZOBACZYĆ na filmikach  jak było w roku 2020 :)

DOJAZDZorganizowany – autokarem z Warszawy

ZGŁOSZENIA i OPŁATY

ZAPISY ROZPOCZYNAMY WE WTOREK 26 STYCZNIA OD GODZ. 9.00

KROK 1:

 • ZGŁOSZENIE DZIECKA (od 6 – 18 lat)  na obóz  przez formularz zapisu, który pojawi się na dole strony (proszę nie wpisywać fikcyjnych danych na zasadzie – „nie pamiętam nr pesel – wpisze dowolny”. Nieprawidłowo podany pesel poskutkuje tym, że dziecko może nie być prawidłowo objęte ubezpieczeniem.
 • UWAGA:  osobny formularz zgłoszeniowy dla:
  – dzieci 6-12 lat (ukończone) – limit 60 miejsc
  – młodzieży – 13 – 18 lat (ukończone)limit 60 miejsc
 • Jeżeli jest dla Państwa ważne, żeby dziecko było w grupie z konkretnym rówieśnikiem – proszę to wpisać w uwagach przy rejestracji. W miarę możliwości – postaramy się dopasować towarzysko, jednak biorąc pod uwagę takie priorytety jak wiek i płeć.

KROK 2: Do dnia 5 lutego

 • WPŁATA na konto ZALICZKI w wysokości 700 zł

KROK 3:  Do dnia 15 maja

 • POBRANIE I ZWROT WYPEŁNIONEJ KARTY KWALIFIKACYJNEJ oraz podpisanego Regulaminu LSA 2021.
  W karcie kwalifikacyjnej obowiązkowo należy rzetelnie wypełnić punkt dotyczący własnej opinii wychowawczej nt. dziecka

KROK 4:  Do dnia 1 czerwca

 • WPŁATA reszty kwoty za obóz

Dla rodzeństw jadących wspólnie na obóz: 5 % zniżki dla każdego dziecka.

Wypełnioną kartę kwalifikacyjną dziecka przyjmują instruktorzy prowadzący na stałe grupy. Karta kwalifikacyjna musi być dostarczona w oryginale – prosimy o nie przesyłanie skanów oraz xero.

Zasady rezygnacji:

 • W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w obozie przed 31 marca – zaliczka podlega zwrotowi. Po 31 marca zaliczka staje się bezzwrotna.
 • W przypadku rezygnacji po 1 czerwca – zwrotowi podlega 50 % kosztów. Rezygnacja w trakcie trwania obozu nie wiąże się ze zwrotem kosztów.
 • Zwrot pełnych kosztów po ustalonych wyżej terminach możliwy jest jedynie w przypadku znalezienia osoby na miejsce rezygnującego uczestnika.

KONTO DO WPŁAT:
FUNDACJA KAGI, ul. Poczty Gdańskiej 17/12, 02-495 Warszawa

mBank  34 1140 2004 0000 3602 7737 1733

w tytule przelewu: zaliczka/wpłata na LSA dla Dzieci i Młodzieży 2021 – imię i nazwisko uczestnika

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszenia – wyświetlana na bieżąco na liście uczestników.

Dzieci, które nie dostaną się na listę uczestników w pierwszym naborze, zapisywane są na listę rezerwową i przyjmowane po zakończeniu wpłacania zaliczek (po 15 lutego) – lub wcześniej w miarę zwalniających się miejsc.

Osoby rezygnujące z uczestnictwa prosimy o jak najszybsze informowanie o tym biura – pozwoli nam to na sprawne przyjmowanie dzieci z list rezerwowych. Nie używamy metody domniemania „nie wpłaciłem zaliczki – znaczy, że dziecko nie jedzie”. Trzeba ZREZYGNOWAĆ – tak samo jak trzeba było się ZAPISAĆ.

ZASADĄ OBOZU JEST, ŻE UCZESTNICY NIE ZABIERAJĄ ZE SOBĄ TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH ORAZ ELEKTRONICZNYCH ZABAWEK I „GADŻETÓW”.
Równie ważną zasadą jest, że nie oszukują i nie ukrywają telefonów :)

WYJAZD z Warszawy i POWRÓTzbiórka na parkingu przy Decathlon przy Al. Krakowskiej – zgodnie z datami rozpoczęcia i zakończenia obozu. Szczegółowy harmonogram wyjazdu dzieci (godziny zbiórek dla grup i odjazdy autokarów) zostanie podany w połowie czerwca – po zamknięciu list uczestników i ukonstytuowaniu się grup.

Zobacz: organizacja wyjazdu na obóz – szczegóły w czerwcu

Przed zapisaniem dziecka na obóz uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem obozu oraz uwagami organizacyjnymi (notatki przedwyjazdowe) w tym szczególnie dotyczącymi wypełniania karty kwalifikacyjnej uczestnika.  W notatkach na NIEBIESKO zostały zaznaczone nowe uwagi po zeszłorocznym obozie. Mamy nadzieję, że wraz z przykładowym planem zajęć oraz galeriami zdjęć, dadzą Państwu obraz naszego bardzo intensywnego obozowego życia. Dla chętnych do poczytania w wolnej chwili również nasz wieloletni blog obozowy.

Wszelkie wątpliwości i pytania szczegółowe będą mogli Państwo zadać na spotkaniu przedwyjazdowym, które odbędzie w dojo przy ul. Pruszkowskiej 13 (lub online na platformie Zoom – w zależności od sytuacji) . Spotkanie jest obowiązkowe dla rodziców wysyłających dziecko pierwszy raz na obóz.

Obejrzyj zdjęcia z LSA 2020

Obejrzyj prezentację wychowawców tegorocznego obozu  – WKRÓTCE 

Dodatkowych informacji na temat obozu udziela p. Iza Bilnik – tel. 607 30 21 30 (godz. 9.00 – 16.30) e:mail iza.bilnik@aikido.waw.pl

Pliki do pobrania:

Karta kwalifikacyjna uczestnika obozu   

Regulamin LSA21

Notatki przedwyjazdowe

Oświadczenie o stanie zdrowia dziecka 2021

Organizacja wyjazdu na obóz

Zgłoszenie do Kuratorium Oświaty – DO POBRANIA

Nasz adres:

Ośrodek Wczasowy „Bory Tucholskie”
Okoniny Nadjeziorne,
89-530 Śliwice
pow. Tuchola

TELEFON KLUBOWY: 607 30 21 30

Zapisując dziecko na obóz jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Fundację Kagi z siedzibą w Warszawie, 02-495, ul. Regulska 36 w związku z organizacją Letniej Szkoły Aikido dla Dzieci i Młodzieży 2021.
Jednocześnie oświadczają Państwo, że przekazują dane osobowe dziecka całkowicie dobrowolnie. Przysługuje Wam dostęp do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także prawo do  wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska