majówka Obóz letni
7 dan

Zbigniew Orłowski

stopień: 3 DAN FUKUSHIDOIN CAA POLSKA

praktyka: aikido od 1991 roku

specjalizacja: treningi dla dzieci i dorosłych

uprawnienia: instruktor samoobrony, aikido, masażysta

zainteresowania: sztuki walki, masaż i odnowa biologiczna

W czasach szkolnych, uprawiałem judo, później w okresie gdy w Polsce burzliwie zaczęły rozwijać się „sztuki walki” (lata 70 i 80-te), uległem fascynacji karate – najpierw shotokan, później kyokushinkai. Jednak nie znalazłem tam tego, co później odkryłem w aikido, czyli szansy na harmonijny i stabilny rozwój, wśród życzliwych pogodnych i przyjaznych ludzi.

Jestem otwarty na wszystko, co może poszerzyć moją wiedzę i wszystkich którzy wnoszą do mojego życia nowe wartości. Lubię i cenię ludzi mądrych i życzliwych dla innych, pozytywnie nastawionych do świata. Nie cierpię bufonady, zarozumialstwa, pogardy, zawiści.

Nie toleruję przemocy i zachowań agresywnych, szczególnie wobec dzieci i kobiet.

Kontakt: zbigniew.orlowski@aikido.waw.pl

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska

Przejdź do treści