LSA Zapisy - wakacje Wakacje w klubie
Blog

Sylwia Niedziółka

stopień: 3 DAN

praktyka: aikido od 2006 roku

uprawnienia: instruktor samoobrony, aikido, wychowawca

zainteresowania: fotografia, psychologia, piłka nożna, unihokej, taniec (jazz, hip-hop), góry (w wędrówkach i kulturze), muzyka rockowa, poezja

Mam wrażenie, że sport to największa składowa mojego życia. Był zawsze i zawsze bardzo dużo. Głównie sporty drużynowe, wszelakie, od dziecka nie można było mnie ściągnąć z boiska.  Z biegiem czasu, po różnych sukcesach, postanowiłam ruszyć też w innym kierunku i tu nie było innej opcji jak aikido – zauroczenie od dziecka – wtedy ze względu na tajemniczość, później, możliwości rozwoju na wielu płaszczyznach. Rozpoczęłam treningi i zafascynowała mnie mądrość ruchu, jego struktury, dynamiki i z każdym treningiem ta fascynacja jest coraz piękniejsza, większe możliwości i pełniejsza radość ze swoich małych kroczków oraz kroczków tych, których można tej drogi uczyć. Źródło nie do wyczerpania, do tego świetna atmosfera i ogromny wzajemny szacunek czyni dla mnie tę sztukę wyjątkową.
Cenię relacje z ludźmi, w których wzajemnie, w wolności, możemy się rozwijać, odkrywać, bez czczych gadanin – w świecie i tak jest mnóstwo hałasu i tłamszenia. To samo tyczy się zajęć, staram się robić to, co wewnętrznie ubogaca i czym samemu można ubogacać, mądrze, nie tracić czasu.
Ukończyłam Biologię na Uniwersytecie Warszawskim. Czas, który pozostaje pomiędzy nauką, treningami i pracą, spędzam głównie na pływaniu, tańcu i chwytaniu chwil aparatem – dzięki temu mogę zobaczyć w nich rzeczy, zwykle te najcenniejsze, które często w pośpiechu umykają. A gdy ciału należy się odpoczynek, dla odreagowania, lubię w domowym zaciszu oddać się dobrej książce, poezji, muzyce – rockowej i poezji śpiewanej, a także od czasu do czasu przenieść się tor wyścigowy lub boisko w komputerowej rzeczywistości :)

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska