Blog obozowy Obóz letni zapisy na wakacje
7 dan

Piotr Dziewit

stopień: 4 DAN

praktyka: aikido od 1997 roku

specjalizacja: treningi dla młodzieży i dzieci

uprawnienia: instruktor samoobrony, aikido, wychowawca

zainteresowania: mechanika, fantastyka, horror i science-fiction, muzyka metalowa, tajski boks, projektowanie 3D

W wieku 8 lat zacząłem uczęszczać na treningi aikido i od tego czasu rozwijam się w różnych aspektach dotyczących samoobrony jak i życia sportowego. Aktywny tryb życia pozwala mi utrzymać dobre samopoczucie i zadowolenie z każdego aktywnie spędzonego dnia. Cały cykl napędzają treningi sztuk walki, które łączą solidny wysiłek fizyczny z dobrą zabawą.

Jako instruktor i animator grupy młodzieżowej staram się by moi podopieczni również czerpali z treningów jak najwięcej korzyści. Na ogół słyszy się, że wiek gimnazjalistów to okres buntu i próby usamodzielniania się. Ja uważam, że to okres w którym młodzież poszukuje autorytetów, pasji – dorasta. Prowadząc treningi aikido staram się, aby każdy z nich znalazł tutaj coś dla siebie i mógł się rozwijać w tym właściwym kierunku.

Ukończyłem studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku Inżynieria Materiałowa. Aktualnie rozwijam te dziedzinę w zakresie obronności na Wydziale Mechatroniki i Lotnictwa jako pracownik i doktorant WAT. Po pracy w wolnych chwilach między treningami, a snem uciekam do innej rzeczywistości – czasem pisanej, czasem wirtualnej – by oderwać się od codzienności i odetchnąć po dobrym treningu.

Kontakt: piotr.dziewit@aikido.waw.pl

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska

Przejdź do treści