plan zajeć Obóz letni
7 dan

Monika Szachno

stopień: 4 DAN

praktyka: aikido od 1993 roku, wcześniej przez 5 lat karate i 1 rok kenjutsu

specjalizacja: treningi dla dzieci i dorosłych

uprawnienia: instruktor aikido i karate, shidoin CAA Polska, wychowawca, ratownik przedmedyczny

zainteresowania: aikido, fotografowanie, jazda na nartach i snowboardzie, skoki spadochronowe

Sztuki walki pasjonowały mnie od lat szkolnych. Po obejrzeniu filmu „Wejscie Smoka”, jak wiele osób, szybko zapisałam sie na karate. Po pięciu latach treningu karate, trafiłam na trening aikido prowadzony przez sensei Romana Hoffmanna. Wtedy odkryłam, że chcę ćwiczyć właśnie aikido, gdyż tu szanuje się partnera treningowego. Techniki są skuteczne ale nie dzieje się nikomu krzywda. Zafascynował mnie też sam ruch. Od tego momentu aikido stało się moją pasją, z którę jestem związana do dziś. Pasjonuje mnie też fotografia, gdyż można zatrzymać fajne chwile, złapać coś niezauważalnego:). Najnowszą, ale mam nadzieję że nie ostatnią frajdą, są dla mnie skoki spadochronowe, które mi dają porządną dawkę emocji i adrenaliny. To mój sposób na pokonywanie własnego strachu i słabości.

kontakt: monika.szachno@aikido.waw.pl

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska

Przejdź do treści