Plan zajęć obóz letni

IV Warsztaty Aikido dla Pań – Zapraszamy!

Drogie Panie,
serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w naszym kolejnym Warsztacie Aikido dla Pań, który jest połączeniem intensywnego treningu ze spotkaniem towarzyskim naszej grupy.

Tym razem spotykamy się 1 grudnia (sobota) w dojo Mokotów  – Pruszkowska 13.

Początek warsztatu – godz. 17.00

Tematu warsztatu nie zdradzę :)) – ale będzie to połączenie aikido i samoobrony ze spora dozą zabawy.

Wystarczy wziąc ze sobą uśmiech, chęć do ćwiczenia,
– coś do picia (izotoniki mile widziane)
– strój treningowy (spodnie dresowe, koszulka z krótkim rękawem, klapki na zmianę) lub kimono
– no i nieodzowne „ niskokaloryczne conieco” :))))  na  pogaduchy towarzyskie po warsztacie.

Tym razem poproszę też o wzięcie ze sobą kubeczka do herbaty bo kuchnia mokotowska jeszcze po przeprowadzce nam szwankuje:)

Sam warsztat planujemy tradycyjnie na 2-2,5 godziny… po warsztacie zwykle siadamy i po prostu ucinamy sobie babskie pogaduchy – o której skończymy pogaduchy – to już bez limitu:)) Na część towarzyską każda z nas przynosi małe conieco do wspólnego jedzenia (ciasto, drobne przekąski, warzywka – co komu w duszy zagra i ma ochotę się podzielić).  Oczywiście – nie jest to obowiązkowe:) więc można przyjść tylko na sam warsztat, jeśli czas i sytuacja nie pozwala inaczej.

Zapraszam na warsztaty niezależnie od tego, czy ktoś zamierza kontynuować zajęcia – czy nie. Myślę, że trochę ruchu w sympatycznej atmosferze przyda się każdej z nas w te jesienne bure popołudnia:)

Miło mi poinformować, że po warsztatach – we wtorek 4 grudnia planuję pierwsze zajęcia w nowej grupie na Gocławiu, na które serdecznie zapraszam.

Warsztat jest bezpłatny, można zabrać również ze sobą koleżanki albo znajome :), które chciałyby spróbować z nami potrenować.

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska