Shihan's Day Egzaminy dorośli
Samoobrona MAnga
Happy Kids Akademy - Europejskie Przedszkole Językowe

Pragniemy by dzieci szczęśliwie szły przez życie i były gotowe na kolejne wyzwania – stąd nasza nazwa: Happy Kids’ Academy. Przedszkole ma profil językowo-europejski, a w jego ramach oferujemy codzienny kontakt z językiem angielskim oraz poszerzony program edukacji europejskiej.  Obok rozwoju intelektualnego dziecka stawiamy na systematyczny rozwój jego inteligencji emocjonalnej.

Aby dzieci były szczęśliwe teraz i w przyszłości, przykładamy dużą wagę do rozwoju inteligencji emocjonalnej. Ten rodzaj inteligencji ma niejednokrotnie większy wpływ na nasze życiowe sukcesy niż inteligencja intelektualna mierzona testami IQ. Dlatego nadrzędnym celem pracy przedszkola będzie przygotowanie dzieci do świadomego kierowania swoim postępowaniem w trakcie przeżywania silnych emocji i uczuć tak, aby były one źródłem pozytywnej reakcji ze strony środowiska. Wzmacniamy u dzieci umiejętności: komunikacji, wyrażania siebie i swoich przeżyć, rozpoznawania przeżyć innych osób oraz umiejętności rozwiązywania konfliktów.

Zapewniamy dzieciom udział w rozszerzonym programie edukacji europejskiej, dzięki czemu rozbudzają swoją ciekawość świata i ludzi. Stają się tolerancyjne i otwarte na inne kultury. A wszystko przy znakomitej zabawie: dzieci gotują dania z innych krajów, poznają słówka i podstawowe zwroty w innym języku, poznają zwyczaje, architekturę, narodowe tańce i piosenki.

W 2011 roku przedszkole rozpoczęło współpracę z Centrum AAikido Aikikai w Warszawie. Zajęcia prowadzone są dla grupy najstarszej – 6 latków. W przyszłości planujemy również zajęcia dla grup młodszych.

https://www.happykidsacademy.pl

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska