Blog obozowy Obóz letni zapisy na wakacje
7 dan

LSA dla Dzieci i Młodzieży 2024

Kiedy:
22 czerwiec 2024 – 3 lipiec 2024 całodniowy Europe/Warsaw Strefa czasowa
2024-06-22T00:00:00+02:00
2024-07-04T00:00:00+02:00
Gdzie:
Nadmorska 19
84-360 Łeba
Polska
Kontakt:
607 30 21 30

Letnia Szkoła Aikido dla Dzieci i Młodzieży

pod kierunkiem Shihana Romana Hoffmanna 7 dan

22 czerwca – 3 lipca 2024   ŁEBA

Jak co roku zapraszamy do spędzenia z nami dwunastu intensywnych dni wypełnionych treningami, zabawą i odpoczynkiem.

 W tym roku ponownie jedziemy nad morze :)

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek SŁOWINIEC W Łebie położony jest w sosnowym lesie, na końcu miejscowości, 100 m od morza i 150 m od jeziora i rezerwatu przyrody.  Ośrodek o powierzchni 4 hektarów, zalesiony, bezpieczny, ogrodzony, z placem zabaw, salami dydaktyczno – sportowymi oraz  infrastrukturą potrzebną do aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Strzeżona plaża znajduje się 300 m od Ośrodka.
Zakwaterowanie w pokojach 3 osobowych i 4-5-6 osobowych typy studio w pawilonie z nowo wyremontowanymi łazienkami. (każdy pokój posiada pełny węzeł sanitarny)
Ośrodek posiada własną kuchnię i stołówkę. Wyżywienie : śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany na stołach, podwieczorek.

KOSZTY:
Całkowity koszt pobytu jednego dziecka *         3050  zł 

Opłata obejmuje koszty przejazdu, zakwaterowania, pełnego wyżywienia (3 posiłki dziennie), ubezpieczenia na czas pobytu na obozie, opiekę wychowawczą, medyczną oraz program jaki dla dzieci jaki co roku przygotowujemy. 

UWAGA : Wyżywienie standardowe oraz dieta wegetariańska w cenie obozu.

Wszystkie inne, specjalne diety za dodatkową opłatą, po wcześniejszej indywidualnej konsultacji.

 
Obóz jest co roku rejestrowany w warszawskim Kuratorium Oświaty i Wychowania.

Kilka słów o obozie…

Szkoła letnia jest dla nas symbolicznym zakończeniem całego roku treningowego. Podsumowujemy nią naszą wspólną pracę na macie i cieszymy się swoim towarzystwem z dala od codzienności.
Podczas wyjazdu realizujemy autorski program szkoleniowo – wychowawczy, który wpisuje się w naszą całoroczną pracę i jest oddzielnie opracowywany dla dzieci i młodzieży. Co roku zadania są inne, wyzwania inne, trudność inna, radość tak samo wielka. 
Podstawą programu są treningi Aikido na macie i w plenerze oraz różne formy zajęć ruchowych, wychowawczych i artystycznych zgodne z aktualnym tematem obozu.
Co roku każdy nasz obóz ma inny temat i inny plan, jednak każdy z nich związany jest z kulturą Japonii, bo Japonię kochamy całym sercem.
W planowaniu zajęć główny nacisk kładziemy na spędzanie każdej możliwej chwili na świeżym powietrzu i maksymalne korzystanie z atrakcji oferowanych przez otoczenie.
Nasi wychowawcy to ludzie z pasją, której nazwa brzmi Aikido, praca z dzieciakami, wychowanie.
Bardzo ważną częścią naszej pracy jest pozytywna i szczera współpraca z Rodzicami, szczególnie, że na obóz uczestnicy nie zabierają żadnych urządzeń elektronicznych.
Obóz młodzieżowy jak zwykle będzie nastawiony na kształtowanie charakteru i sylwetki przez Aikido i aktywność fizyczną. Na dobre, wspólne spędzanie czasu w ruchu. Spodziewajcie się dużo solidnego Aiki, dużo różnych aktywności, dużo pozytywnych emocji, mało leżenia plackiem.
Obóz dziecięcy – potraktujemy jak zwykle nieco bardziej rekreacyjnie, jednak nie zabraknie treningów, aktywności ruchowej i zabaw. Przy tej okazji położymy nacisk na samodzielność, budowanie poczucia własnego sprawstwa, empatii i bycia wrażliwym na otaczający nas świat.

TU MOŻECIE ZOBACZYĆ na filmikach  jak było w roku 2023 :)

DOJAZDZorganizowany – autokarem z Warszawy – tu potem pojawią się godziny odjazdu grup

ZGŁOSZENIA i OPŁATY

ZAPISY ROZPOCZYNAMY W CZWARTEK 15 LUTEGO OD GODZ. 9.00 – formularz na dole strony

KROK 1:

 • ZGŁOSZENIE DZIECKA (od 6 – 18 lat)  na obóz  przez formularz zapisu, który pojawi się na dole strony (proszę nie wpisywać fikcyjnych danych na zasadzie – „nie pamiętam nr pesel – wpisze dowolny”. Nieprawidłowo podany pesel poskutkuje tym, że dziecko może nie być prawidłowo objęte ubezpieczeniem.
 • UWAGA:  osobny formularz zgłoszeniowy dla:
  – dzieci 6-12 lat (ukończone) – limit 50 miejsc
  – młodzieży – 13 – 19 lat (ukończone)limit 50 miejsc
 • Jeżeli jest dla Państwa ważne, żeby dziecko było w grupie z konkretnym rówieśnikiemproszę to wpisać w uwagach przy rejestracji. W miarę możliwości – postaramy się dopasować towarzysko, jednak biorąc pod uwagę takie priorytety jak wiek i płeć.

KROK 2: Do dnia 29 lutego

 • WPŁATA na konto ZALICZKI w wysokości 1000 zł

KROK 3:  Do dnia 30 kwietnia

 • POBRANIE I ZWROT WYPEŁNIONEJ KARTY KWALIFIKACYJNEJ oraz podpisanego Regulaminu LSA 2024.
  W karcie kwalifikacyjnej obowiązkowo należy rzetelnie wypełnić punkt dotyczący własnej opinii wychowawczej nt. dziecka

KROK 4:  Do dnia 2 czerwca

 • WPŁATA reszty kwoty za obóz

Dla rodzeństw jadących wspólnie na obóz: 5 % zniżki dla każdego dziecka.

*opłata dzieli się na dwie części ( 2750 zł – cena główna + 300 zł – dodatkowe atrakcje i wycieczki)

Wypełnioną kartę kwalifikacyjną dziecka przyjmują instruktorzy prowadzący na stałe grupy. Karta kwalifikacyjna musi być dostarczona w oryginale – prosimy o nie przesyłanie skanów oraz xero.

Zasady rezygnacji:

 • W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w obozie przed 31 marca – zaliczka podlega zwrotowi. Po 31 marca zaliczka staje się bezzwrotna.
 • W przypadku rezygnacji po 1 czerwca – zwrotowi podlega 50 % kosztów. Rezygnacja w trakcie trwania obozu lub po 20 czerwca nie wiąże się ze zwrotem kosztów.
 • Zwrot pełnych kosztów po ustalonych wyżej terminach możliwy jest jedynie w przypadku znalezienia osoby na miejsce rezygnującego uczestnika.

KONTO DO WPŁAT:
FUNDACJA KAGI, ul. Poczty Gdańskiej 17/12, 02-495 Warszawa

mBank  34 1140 2004 0000 3602 7737 1733

w tytule przelewu: zaliczka/wpłata na LSA dla Dzieci i Młodzieży 2024 – imię i nazwisko uczestnika

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszenia – wyświetlana na bieżąco na liście uczestników.

Dzieci, które nie dostaną się na listę uczestników w pierwszym naborze, zapisywane są na listę rezerwową i przyjmowane po zakończeniu wpłacania zaliczek (po 10 marca) – lub wcześniej w miarę zwalniających się miejsc.

Osoby rezygnujące z uczestnictwa prosimy o jak najszybsze informowanie o tym biura – pozwoli nam to na sprawne przyjmowanie dzieci z list rezerwowych. Nie używamy metody domniemania „nie wpłaciłem zaliczki – znaczy, że dziecko nie jedzie”. Trzeba ZREZYGNOWAĆ – tak samo jak trzeba było się ZAPISAĆ.

ZASADĄ OBOZU JEST, ŻE UCZESTNICY NIE ZABIERAJĄ ZE SOBĄ TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH ORAZ ELEKTRONICZNYCH ZABAWEK I „GADŻETÓW”.

WYJAZD z Warszawy i POWRÓT:  wyjeżdżamy z parkingu przy PKiN (Plac Defilad). Szczegółowy harmonogram wyjazdu dzieci (godziny zbiórek dla grup i odjazdy autokarów) zostanie podany w połowie czerwca – po zamknięciu list uczestników i ukonstytuowaniu się grup.

Zobacz: organizacja wyjazdu na obóz – szczegóły w czerwcu

Przed zapisaniem dziecka na obóz uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem obozu oraz uwagami organizacyjnymi (notatki przedwyjazdowe) w tym szczególnie dotyczącymi wypełniania karty kwalifikacyjnej uczestnika.  W notatkach na NIEBIESKO zostały zaznaczone nowe uwagi po zeszłorocznym obozie. Mamy nadzieję, że wraz z przykładowym planem zajęć oraz galeriami zdjęć, dadzą Państwu obraz naszego bardzo intensywnego obozowego życia. Dla chętnych do poczytania w wolnej chwili również nasz wieloletni blog obozowy.

Wszelkie wątpliwości i pytania szczegółowe będą mogli Państwo zadać na spotkaniu przedwyjazdowym, które odbędzie online na platformie Clickmeeting.

Spotkanie jest obowiązkowe dla rodziców wysyłających dziecko pierwszy raz na obóz.

Dodatkowych informacji na temat obozu udziela p. Iza Bilnik – tel. 607 30 21 30 (godz. 9.00 – 16.30) e:mail iza.bilnik@aikido.waw.pl

Pliki do pobrania:

Karta kwalifikacyjna 2024 pdf

Regulamin LSA24 pdf

Notatki przedwyjazdowe

Prezentacja Łeba 2024 Sempaie

Organizacja wyjazdu na obóz – godziny odjazdu autokarów – po zorganizowaniu grup i przydzieleniu do autokarów

Zgłoszenie do Kuratorium Oświaty – DO POBRANIA (Certyfikat_nr_11479_MAZ_L-2024_5456_20240606090755)

TELEFONY DO GRUP

Nasz adres:

Ośrodek Wypoczynkowy „Słowiniec”

ul. Nadmorska 19, 84-360 Łeba

TELEFON KLUBOWY: 607 30 21 30

Zapisując dziecko na obóz jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Fundację Kagi z siedzibą w Warszawie, 02-495, ul. Poczty Gdańskiej 17/12 w związku z organizacją Letniej Szkoły Aikido dla Dzieci i Młodzieży 2024.
Jednocześnie oświadczają Państwo, że przekazują dane osobowe dziecka całkowicie dobrowolnie. Przysługuje Wam dostęp do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także prawo do  wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska

Przejdź do treści