Blog obozowy Wakacje w klubie zapisy na wakacje
7 dan

Agnieszka Potok

stopień: 5 DAN SHIDOIN CAA POLSKA

praktyka: Aikido od 1993 roku

specjalizacja: treningi dla dzieci we wszystkich grupach wiekowych, zajęcia rodzinne

uprawnienia: pedagog, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor aikido, terapeuta Integracji Sensorycznej i Bilateralnej, certyfikowany diagnosta Neuroflow, wychowawca, żeglarz jachtowy

zainteresowania: czytanie książek, fotografowanie, taniec, żeglarstwo, jazda na snowboardzie, terapia tańcem i ruchem, integracja sensoryczna, w wolnych chwilach pisanie bajek:)

Sport towarzyszył mi w życiu od zawsze:) Od szkoły podstawowej trenowałam koszykówkę, piłkę ręczną, taniec towarzyski, jeździłam na nartach, w liceum trafiłam do harcerskiej drużyny żeglarskiej i zakochałam się w żaglach. Jednak to aikido stało się niespodziewanie pasją mojego życia, sposobem na nie, drogą i motywacją do rozwoju. Dzięki treningom odkryłam, że sprawia mi przyjemność praca z dziećmi, skończyłam studia pedagogiczne ze specjalnością wychowanie fizyczne i dalej kształcę się w tym kierunku. (podyplomowe studia wspomagania dzieci z problemami rozwojowymi). Jednocześnie zaczęłam odkrywać w sobie nieznane dotąd możliwości i sposoby łączenia dawnych pasji z nowymi doświadczeniami. Stąd narodził się pomysł na terapię tańcem i ruchem, choreoterapię, integrację sensoryczną czy choćby naukę jazdy na snowboardzie. Ostatnio dołączyła do nich także terapia Gestalt. Aikido samo w sobie ma ogromny potencjał wychowawczy i rozwojowy, dlatego ciągle szukam dróg, w których mogłabym łączyć pracę na macie z szeroko pojętym rozwojem człowieka.
Jestem z natury optymistką, lubię nowe projekty, pomysły, wyzwania. Fascynuje mnie wszystko co niesie w sobie wolność i otwartość. Lubię ludzi, ciekawią mnie i lubię z nimi rozmawiać. (chyba jestem gadułą?). Cieszą mnie nowe możliwości, ale przede wszystkim czerpię radość z rozwoju, zarówno swojego jak i innych. Najwyższe wymagania stawiam jednak zawsze sobie. Śmiało mogę powiedzieć, że kocham to co robię i nie zamieniłabym tego na żaden inny zawód, chociaż czasem, jak każdy nauczyciel, miewam chwile zwątpienia. Ale czymże one są wobec uśmiechu kogoś, komu po długiej pracy udało się zrobić to, co wcześniej było nieosiągalne?
Kiedy mam wolną chwilę, czytam, czytam, czytam albo patrzę na świat przez obiektyw aparatu. Lubię fotografować ludzi i detale, które w obiektywie często żyją własnym życiem. Pasjami piszę bajki :).

Kiedy świat wydaje się nieprzyjazny myślę, że „wszystkie drogi świata prowadzą do serca Wojownika”

kontakt: agnieszka.potok@aikido.waw.pl

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska

Przejdź do treści