Plan zajęć obóz letni

Egzaminy dla dorosłych KYU

Sesja egzaminacyjna została podzielona na 3 części – cześć główną, cześć młodzieżową i część dla pań


EGZAMINY na KYU:

Na egzamin należy się zgłosić do poniedziałku 15 czerwca przez formularz zgłoszeniowy poniżej. Bardzo proszę, żeby nie czekać ze zgłoszeniami do ostatniej chwili – nic Wam to nie da:) Po tym terminie lista zostanie zamknięta a „spadochroniarzy” nie przyjmujemy:)) Każde zgłoszenie jest potwierdzane jest automatyczną wiadomością zwrotną. W przypadku nie otrzymania takiej wiadomości w ciągu 24 godzin – proszę o kontakt na agnieszka.potok@aikido.waw.pl

Dojo będzie otwarte od godziny 17.00 – rejestracja na egzamin rozpocznie się o godz. 17.30. (podpisanie protokołu, złożenie legitymacji, opłaty) Bardzo proszę o przygotowanie odliczonych kwot pieniędzy.

Koszt egzaminu:
6-1 kyu – 60 zł.

Koszt legitymacji CAA Polska – 20 zł.
Legitymacja jest obowiązkowym dokumentem dla zdających egzamin. Osoby nei posiadające jej – mogą ją kupić przed egzaminem.

Porządek zdawania:

1) CZĘŚĆ GŁÓWNA – PIĄTEK  19 czerwca, od godziny 18.00 (dojo OCHOTA)

UWAGA!!! – egzamin jest podzielony na 2 tury ze względu na ilość zdających – czyli PRZYCHODZIMY NA REJESTRACJĘ ZGODNIE ZE SWOIMI KYU. (NIE WSZYSCY NARAZ)

  • Egzamin na 6  – 5 – 4 kyu – rozpoczyna się o godzinie 18.00 – REJESTRACJA OD GODZINY 17.15
  • Egzamin na 3 – 2 – 1 kyu rozpoczyna się o godzinie 20.00 – REJESTRACJA OD GODZINY 19.15

2) EGZAMIN DLA GRUPY AIKIDO DLA PAŃ  – PONIEDZIAŁEK  22 CZERWCA GODZ. 20.00 (dojo URSUS) – w czasie treningu.
Rejestracja na egzamin – od godz. 19.30

3) EGZAMIN DLA GRUPY MŁODZIEŻOWEJ – WTOREK 23 CZERWCA GODZ. 19.30 (dojo OCHOTA)
Rejestracja na egzamin od godz. 19.00

ZOBACZ LISTY ZDAJĄCYCH W KAŻDEJ Z SESJI

Przypominamy, że w czasie egzaminu obowiązują zasady etykiety dojo, ze szczególnym uwzględnieniem właściwej postawy (także u obserwatorów) i szacunku dla zdających. Osoby, które zdają, bądź obserwują egzamin proszone są o nie wychodzenie z sali w trakcie jego trwania (na picie, pogaduszki itp.) Jeżeli ktoś będzie musiał opuścić salę przed zakończeniem egzaminu – powinien to zgłosić wcześniej do Senseia.

Pozycje-TAKPozycja-NIE

Szybkie słowo nt strategii podchodzenia do egzaminu.
Jeżeli ktoś chce podejść do egzaminu i ma błogosławieństwo swojego bezpośredniego sempaia – to proszę nie zwlekać z zapisywaniem się i wpisać się od razu. Czekanie z decyzją do ostatniej chwili jest bez sensu – w ciągu ostatnich 3 dni przed egzaminem da się ewentualnie tylko zrobić delikatny szlif – błędów kardynalnych nie da się naprawić.
Egzamin to jest coś, do czego trzeba się również przygotować, choćby mentalnie. Jest mały odsetek ćwiczących, którzy idą „z marszu” i zdają dobrze:) Zdanie na ZAL – jest trochę słabe:)
Egzamin nie powinien pozostawiać wątpliwości co do biegłości w wykonywaniu technik i pewności tego co się robi. Zastanawianie się w trakcie nad nazwami technik i sposobem wykonania – świadczy o tym, że ktoś się nie przygotował:) – wbrew pozorom dobrze widać kiedy jest to spowodowane stresem, a kiedy niedouczeniem się:)

Bądźcie zatem dzielni i uważni, zarówno w trenowaniu jak i w podejmowaniu decyzji o pójściu na egzamin:)

Zapisy na egzaminy zakończone – za chwilę będzie podany porządek sesji egzaminacyjnej. Ze względu na ilość zapisanych osób – rozważamy poważnie podział sesji.

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska

Przejdź do treści