- 0
Sesja egzaminacyjna została podzielona na 3 części – cześć główną, cześć młodzieżową i część dla pań
EGZAMINY na KYU:
Na egzamin należy się zgłosić do poniedziałku 15 czerwca przez formularz zgłoszeniowy poniżej. Bardzo proszę, żeby nie czekać ze zgłoszeniami do ostatniej chwili – nic Wam to nie da:) Po tym terminie lista zostanie zamknięta a „spadochroniarzy” nie przyjmujemy:)) Każde zgłoszenie jest potwierdzane jest automatyczną wiadomością zwrotną. W przypadku nie otrzymania takiej wiadomości w ciągu 24 godzin – proszę o kontakt na agnieszka.potok@aikido.waw.pl
Dojo będzie otwarte od godziny 17.00 – rejestracja na egzamin rozpocznie się o godz. 17.30. (podpisanie protokołu, złożenie legitymacji, opłaty) Bardzo proszę o przygotowanie odliczonych kwot pieniędzy.
Koszt egzaminu:
6-1 kyu – 60 zł.
Koszt legitymacji CAA Polska – 20 zł.
Legitymacja jest obowiązkowym dokumentem dla zdających egzamin. Osoby nei posiadające jej – mogą ją kupić przed egzaminem.
Porządek zdawania:
1) CZĘŚĆ GŁÓWNA – PIĄTEK 19 czerwca, od godziny 18.00 (dojo OCHOTA)
UWAGA!!! – egzamin jest podzielony na 2 tury ze względu na ilość zdających – czyli PRZYCHODZIMY NA REJESTRACJĘ ZGODNIE ZE SWOIMI KYU. (NIE WSZYSCY NARAZ)
- Egzamin na 6 – 5 – 4 kyu – rozpoczyna się o godzinie 18.00 – REJESTRACJA OD GODZINY 17.15
- Egzamin na 3 – 2 – 1 kyu rozpoczyna się o godzinie 20.00 – REJESTRACJA OD GODZINY 19.15
2) EGZAMIN DLA GRUPY AIKIDO DLA PAŃ – PONIEDZIAŁEK 22 CZERWCA GODZ. 20.00 (dojo URSUS) – w czasie treningu.
Rejestracja na egzamin – od godz. 19.30
3) EGZAMIN DLA GRUPY MŁODZIEŻOWEJ – WTOREK 23 CZERWCA GODZ. 19.30 (dojo OCHOTA)
Rejestracja na egzamin od godz. 19.00
ZOBACZ LISTY ZDAJĄCYCH W KAŻDEJ Z SESJI
Przypominamy, że w czasie egzaminu obowiązują zasady etykiety dojo, ze szczególnym uwzględnieniem właściwej postawy (także u obserwatorów) i szacunku dla zdających. Osoby, które zdają, bądź obserwują egzamin proszone są o nie wychodzenie z sali w trakcie jego trwania (na picie, pogaduszki itp.) Jeżeli ktoś będzie musiał opuścić salę przed zakończeniem egzaminu – powinien to zgłosić wcześniej do Senseia.
Szybkie słowo nt strategii podchodzenia do egzaminu.
Jeżeli ktoś chce podejść do egzaminu i ma błogosławieństwo swojego bezpośredniego sempaia – to proszę nie zwlekać z zapisywaniem się i wpisać się od razu. Czekanie z decyzją do ostatniej chwili jest bez sensu – w ciągu ostatnich 3 dni przed egzaminem da się ewentualnie tylko zrobić delikatny szlif – błędów kardynalnych nie da się naprawić.
Egzamin to jest coś, do czego trzeba się również przygotować, choćby mentalnie. Jest mały odsetek ćwiczących, którzy idą „z marszu” i zdają dobrze:) Zdanie na ZAL – jest trochę słabe:)
Egzamin nie powinien pozostawiać wątpliwości co do biegłości w wykonywaniu technik i pewności tego co się robi. Zastanawianie się w trakcie nad nazwami technik i sposobem wykonania – świadczy o tym, że ktoś się nie przygotował:) – wbrew pozorom dobrze widać kiedy jest to spowodowane stresem, a kiedy niedouczeniem się:)
Bądźcie zatem dzielni i uważni, zarówno w trenowaniu jak i w podejmowaniu decyzji o pójściu na egzamin:)
Zapisy na egzaminy zakończone – za chwilę będzie podany porządek sesji egzaminacyjnej. Ze względu na ilość zapisanych osób – rozważamy poważnie podział sesji.