Blog obozowy Wakacje w klubie zapisy na wakacje
7 dan

Grzegorz Kołak

stopień: 5 DAN SHIDOIN CAA POLSKA

praktyka: aikido od 1989 roku, kenjutsu od 2003 roku

specjalizacja: treningi aikido dla dorosłych, kenjutsu

uprawnienia: instruktor aikido, instruktor kenjutsu szkoły Kashima

zainteresowania: budo w szerokim rozumieniu, sztuki walki, turystyka i przyroda

Aikido zajmuje się od 1989 r. Instruktorem jest od 1992 r. Od początku praktyki aikido studiuje pod kierunkiem sensei’a Romana Hoffmanna.  Z Centrum Aikido Aikikai jest związany od początku jego istnienia.

Otrzymał promocje: Shodan- 1996 r,  Nidan- 2000 r, Sandan- 2005 r, Yondan – 2011r.

Od 2003 roku zgłębia budo również poprzez praktykę kenjutsu Kashima Shinryu w przekazie Inaba Minoru sensei, Shiseikan, Tokyo. Na co dzień ćwiczy kenjutsu jako instruktor w CAA oraz Budojo w Warszawie.

W klubie prowadzi zajęcia aikido dla dorosłych zarówno na poziomie zaawansowanym jak i podstawowym oraz własną grupę kenjutsu.

„Budo interesuje mnie szczególnie jako specyficzny i systematyczny sposób świadomej ciężkiej pracy nad sobą czyli charakterem oraz rozwojem fizycznym, wykraczającym poza kontekst konfrontacji fizycznej.”

Kontakt: grzegorz.kolak@aikido.waw.pl

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska

Przejdź do treści