Plan zajęć obóz letni MANGA
Urodziny w klubie

Drogi Rodzicu! Nie wiesz jak zorganizować urodziny dla swojego dziecka? Brakuje Ci czasu i pomysłu? Chcesz zorganizować imprezę w niepowtarzalny sposób?

Zapraszamy na urodziny do naszego klubu

 

Odkryj z nami Drogę Małego Samuraja i Małej Cesarzowej!

Zapraszamy naszych małych klubowiczów do spędzenia urodzin w niecodzienny sposób. Będziecie mogli podzielić się ze swoimi koleżankami i kolegami tym co naprawdę lubicie robić – czyli ćwiczeniem i zabawami się na macie.  Dodatkowo pokażemy im wspólnie jak ciekawa i piękna jest japońska kultura i jak wiele można nauczyć się odkrywając Japonię.

Do wyboru proponujemy dwa pomysły na spędzenie urodzin:urodziny-5

  • Ścieżka Wojownika (czas trwania – 3 godz)
    Znajdziecie tu opowieści o Japonii, naukę jedzenia pałeczkami, spróbujecie swoich sił w japońskiej kaligrafii i zabawach ruchowych wykorzystujących elementy aikido.
  • Duch Artysty (czas trwania – 3 godz)
    Mali artyści odkryją świat instrumentów perkusyjnych i pobawią się na macie w zabawy muzyczne, zaśpiewają karaoke jak prawdziwi Japończycy i ułożą wspaniałe dzieła sztuki z papieru (origami)

urodziny-7Urodziny możemy zorganizować dla Was w każdym z naszych 3 dojo:
– DOJO Gocław ul. Wał Miedzeszyński 646
– DOJO Ochota ul. Pruszkowska 13
– DOJO Ursus ul. Regulska 36

Dostępne terminy: soboty od godz. 14.00

Zapytaj o ofertę i dostępny termin.

ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH WYPRAWIANIE PRZYJĘĆ URODZINOWYCH W KLUBIE JEST ZAWIESZONE DO KOŃCA ROKU KALENDARZOWEGO 2018. 

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska