Nowy plan Obóz letni 2023

Świąteczno – Noworoczny plan zajęć

Uprzejmie informujemy, że w czasie przerwy świąteczno – noworocznej  (od 23 grudnia do 1 stycznia) planujemy zajęcia według następującego grafika:

GRAFIK ZAJĘĆ ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNYCH – zobacz

Jest to propozycja grafiku, stworzona na bazie zapisów, których dokonali klubowicze. Braliśmy pod uwagę minimalną liczbę osób do utworzenia grupy. Z pewnością nie zawsze udało się tez dopasować do wszystkich sugestii co do dni, ale mamy nadzieję, ze każdy coś jednak dla siebie znajdzie. 

Jak zwykle bardzo prosimy o sprawdzanie aktualnego planu przed wybraniem się na zajęcia w razie gdyby pojawiły się korekty.

Jeśli ktoś nie zapisał siebie albo dziecka na zajęcia, a chciałby przyjść na zajęcia – ZAPRASZAMY!

Dobrych Świąt ! :)

       

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska

Przejdź do treści