LSA Plan awaryjny

Zajęcia w klubie czasowo zawieszone

Szanowni Klubowicze,

biorąc pod uwagę zaostrzenie działań – od środy 25 marca do wtorku 14 kwietnia włącznie zawieszamy prowadzenie wszystkich zajęć w klubie.

Zgodnie z zasadą Aikido – ustąp aby zwyciężyć. I mamy szczerą nadzieję, że to już koniec ustępstw…

Zapraszamy w tym czasie na nasz kanał YT   youtube.com/CentrumAikidoAikikaiwWarszawie  gdzie będziemy publikować materiały – jak zajmować się Aikido w domowych warunkach.

Zgodnie z zasadą Aikido – ustąp aby zwyciężyć.

Nasze biuro przez ten czas będzie działało zdalnie – bez żadnych utrudnień.

Jest to sytuacja bez precedensu dla nas wszystkich, dlatego bardzo liczymy na Państwa wyrozumiałość i wzajemne wsparcie.

Odwołane zajęcia będą możliwe do odrobienia jak tylko rozpoczniemy planowe treningi, postaramy się też w jakiś sposób zadośćuczynić grupom rodzinnym.

Prosimy też, w tym trudnym momencie, o terminowe regulowanie zobowiązań – bardzo zależy nam na tym, żebyśmy w miarę bez uszczerbku przetrwali ten niespokojny dla nas wszystkich czas i bez komplikacji mogli kontynuować dalej treningi.

Wszystkie aktualne informacje będą do Was przesyłane e:mailem lub sms oraz pojawiać się na stronie FB i internetowej.

Z życzeniami zachowania zdrowia i szybkiej stabilizacji sytuacji

Sensei Roman Hoffmann
Agnieszka Potok

       

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska