Zapisy na wakacje Stonka Gate Wakacje w klubie

Zajęcia w klubie – domowe AIKIDO ONLINE

Szanowni Klubowicze,

biorąc pod uwagę zaostrzenie działań – od środy 25 marca do niedzieli 26 kwietnia włącznie zawieszamy prowadzenie zajęć w naszych dojo. Jest to termin zgodny z aktualnym rozporządzeniem ministra edukacji.

Ale zgodnie z zasadą Aikido – ustąp aby zwyciężyć.

Od środy 15 kwietnia prowadzimy domowe zajęcia Aikido online przez aplikację Zoom i będziemy je prowadzić do końca czerwca dla wszystkich chętnych.

W każdym tygodniu spotykamy się aktualnie w ŚRODY.

Każdy z klubowiczów będzie otrzymywał z biura e:mail z danymi do logowania na zajęcia dla swojej grupy wiekowej, ponieważ są one przeznaczone dla aktywnych klubowiczów – nie będą odbywały się w formie publicznej.
Gdyby ktoś nie otrzymywał wiadomości – prosimy o bezpośredni kontakt z p. Izą Bilnik w celu sprawdzenia adresu e:mail.

Zapraszamy także na nasz kanał YT  youtube.com/CentrumAikidoAikikaiwWarszawie gdzie nieustająco publikujemy materiały – jak zajmować się Aikido w domowych warunkach.

Jest to sytuacja bez precedensu dla nas wszystkich, dlatego bardzo liczymy na Państwa wyrozumiałość i wzajemne wsparcie.

Prosimy też, w tym trudnym momencie, o terminowe regulowanie zobowiązań – bardzo zależy nam na tym, żebyśmy w miarę bez uszczerbku przetrwali ten niespokojny dla nas wszystkich czas i bez komplikacji mogli kontynuować dalej treningi.

Z życzeniami zachowania zdrowia i szybkiej stabilizacji sytuacji

Sensei Roman Hoffmann
Agnieszka Potok

       

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska