blog Zapisy - wakacje Wakacje w klubie

Świąteczny plan zajęć

Uprzejmie informujemy, że w czasie przerwy świąteczno – noworocznej  i bardzo długich w tym roku ferii dla dzieci  (od 23 grudnia do 6 stycznia) planujemy zajęcia według następującego grafika:

GRAFIK ZAJĘĆ ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNYCH – zobacz

W okresie świąteczno- noworocznym wiele osób wyjeżdża korzystając z wolnych dni, a sporo też „łapie lenia” :) Dlatego na ten czas – przygotowujemy  nieco zmieniony grafik jako propozycję dla tych, którzy jednak chcieliby skorzystać z zajęć wszędzie tam, gdzie mamy możliwość ich realizacji.
Jeśli w którymś dojo nie możemy zaplanować zajęć – zapraszamy na zajęcia wszędzie tam, gdzie się odbywają.

Jak co roku – zachęcamy do korzystania z zajęć, a tym, którzy nie skorzystają – jak zwykle proponujemy odrobienie w dowolnym wybranym terminie lub skorzystanie z regulaminowej zniżki świątecznej (dzieci)

Bardzo prosimy też o sprawdzanie planu przed wybraniem się na zajęcia w razie gdyby pojawiły się korekty.

       

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska