blog Zapisy - wakacje Wakacje w klubie

Egzaminy dla dorosłych KYU – sesja zimowa

Egzaminy na KYU dla dorosłych rozpoczną się w PIATEK 6 GRUDNIA, o godzinie 18.00 (dojo OCHOTA, ul. Pruszkowska 13)

Na egzamin należy się zgłosić do SOBOTY 30 LISTOPADA przez formularz zgłoszeniowy poniżej. Po tym terminie lista zostanie zamknięta. Każde zgłoszenie jest potwierdzane jest automatyczną wiadomością zwrotną. W przypadku nie otrzymania takiej wiadomości w ciągu 24 godzin – proszę o kontakt na agnieszka.potok@aikido.waw.pl

EGZAMINY NA DAN:
W czasie tegorocznej sesji zimowej planowane są również egzaminy na dan, które odbędą się w osobnym terminie  i miejscu – 14 grudnia. Osoby, które planują przystąpieni,e proszone są jak zwykle o ostateczną konsultację bezpośrednią z Senseiem Hoffmannem. Formularz zgłoszenia na dan znajduje się na stronie CAA Polska  TUTAJ

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Dojo będzie otwarte od godziny 17.00 – rejestracja na egzamin rozpocznie się o godz. 17.15. (podpisanie protokołu, złożenie legitymacji, opłaty) Bardzo proszę o przygotowanie odliczonych kwot pieniędzy.

Koszt egzaminu KYU
6-1 kyu – 70 zł.

Koszt legitymacji CAA Polska – 25 zł.
Legitymacja jest obowiązkowym dokumentem dla zdających egzamin. Osoby nie posiadające jej – mogą ją kupić przed egzaminem.

Porządek zdawania – po zamknięciu listy zgłoszeń

Przypominamy, że w czasie egzaminu obowiązują zasady etykiety dojo, ze szczególnym uwzględnieniem właściwej postawy (także u obserwatorów) i szacunku dla zdających. Osoby, które zdają, bądź obserwują egzamin proszone są o nie wychodzenie z sali w trakcie jego trwania (na picie, pogaduszki itp.) Jeżeli ktoś będzie musiał opuścić salę przed zakończeniem egzaminu – powinien to zgłosić wcześniej do Senseia.

Pozycje-TAKPozycja-NIE

Szybkie słowo nt strategii podchodzenia do egzaminu.
Jeżeli ktoś chce podejść do egzaminu i ma rekomendację swojego bezpośredniego instruktora – to proszę nie zwlekać z zapisywaniem się. 
Egzamin nie powinien pozostawiać wątpliwości co do biegłości w wykonywaniu technik i pewności tego co się robi. Zastanawianie się w trakcie nad nazwami technik i sposobem wykonania – świadczy o tym, że ktoś się nie przygotował:) – wbrew pozorom dobrze widać kiedy jest to spowodowane stresem, a kiedy niedouczeniem się:)

Bądźcie zatem uważni, zarówno w trenowaniu jak i w podejmowaniu decyzji o pójściu na egzamin:)

       

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska