blog Zapisy - wakacje Wakacje w klubie

Egzaminy dla dorosłych KYU – sesja letnia

Egzamin na KYU dla dorosłych planowany jest 

14 czerwca (piątek) godz. 18.00 (dojo OCHOTA, ul. Pruszkowska 13)

W sytuacji kiedy będzie duża liczba chętnych – sesja zostanie podzielona na dwie części.

Na egzamin należy się zgłosić do 2 czerwca przez formularz zgłoszeniowy poniżej. Po tym terminie lista zostanie zamknięta,  a „spadochroniarzy” nie przyjmuje się:)) Każde zgłoszenie jest potwierdzane jest automatyczną wiadomością zwrotną. W przypadku nie otrzymania takiej wiadomości w ciągu 24 godzin – proszę o kontakt na agnieszka.potok@aikido.waw.pl

Jak zwykle dojo będzie otwarte od godziny 17.00 – rejestracja na egzamin rozpocznie się o godz. 17.15. (podpisanie protokołu, złożenie legitymacji, opłaty) Bardzo proszę o przygotowanie odliczonych kwot pieniędzy.

Koszt egzaminu:
6-1 kyu – 70 zł.

Koszt legitymacji CAA Polska – 25 zł.
Legitymacja jest obowiązkowym dokumentem dla zdających egzamin. Osoby nie posiadające jej – mogą ją kupić przed egzaminem.

Porządek zdawania – zostanie podany po zakończeniu rejestracji.

Lista zdających została przesłana zainteresowanym indywidualnie przez e:mail.

Przypominamy, że w czasie egzaminu obowiązują zasady etykiety dojo, ze szczególnym uwzględnieniem właściwej postawy (także u obserwatorów) i szacunku dla zdających. Osoby, które zdają, bądź obserwują egzamin proszone są o nie wychodzenie z sali w trakcie jego trwania (na picie, pogaduszki itp.) Jeżeli ktoś będzie musiał opuścić salę przed zakończeniem egzaminu – powinien to zgłosić wcześniej do Senseia.

Pozycje-TAKPozycja-NIE

Szybkie słowo nt strategii podchodzenia do egzaminu.
Jeżeli ktoś chce podejść do egzaminu i ma rekomendację swojego bezpośredniego instruktora – to proszę nie zwlekać z zapisywaniem się. Czekanie z decyzją do ostatniej chwili jest bez sensu.
Egzamin nie powinien pozostawiać wątpliwości co do biegłości w wykonywaniu technik i pewności tego co się robi.

Bądźcie zatem dzielni i uważni, zarówno w trenowaniu jak i w podejmowaniu decyzji o pójściu na egzamin:)

       

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska