Nowy plan zajęć Seminarium S. Takimoto Manga - wrzesień

Wigilia klubowa 21.12. Zapraszamy!

Tradycyjnie, jak co roku zapraszamy serdecznie wszystkich klubowiczów na spotkanie wigilijne z własnoręcznie przygotowywanym śledzikiem:) do dojo przy ul. Pruszkowskiej 13.

W piątek, 21 grudnia o godz. 18.00  w dojo Ochota odbędzie się Trening Wigilijny.
W pozostałych dojo – tego dnia zajęć nie ma.

Spotkanie towarzyskie zacznie się o godz. 19.30  po treningu.

W tym roku również do „Wigilii właściwej”:) zostanie wszystkim jeszcze trochę czasu, więBombki--swiatecznec miło będzie jak znajdziecie chwilę na wspólne życzenia i spotkanie.

I jak co roku tradycyjna prośba o przyniesienie ze sobą czegoś dobrego do wspólnej biesiady – ciasta, świąteczne łakocie, coś do picia…. Śledzi – będzie pod dostatkiem:)

 

 

       

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska