Plan zajęć obóz letni

Otwarcie sali FIT na Gocławiu

Już od 14 października zapraszamy wszystkie chętne panie i dzieci na zajęcia w naszej nowej sali FIT w dojo Gocław. Jest to nasze pierwsze przedsięwzięcie poszerzające możliwości rozwoju fizycznego, pracy nad ciałem i polepszania samopoczucia :)

W nowej sali FIT dzieci znajdą dla siebie niepowtarzalne, energetyczne i żywiołowe zajęcia Zumby w dwóch grupach wiekowych – dopasowanych do możliwości dzieci, które poprowadzi Małgosia Drela – pedagog i instruktor Zumby.

Na nasze miłe panie czekają zajęcia wzmacniające całe ciało, budujące formę, kształtujące wybrane części ciała i wpływające zdrowotnie na kręgosłup, które poprowadzi charyzmatyczna i przesympatyczna Monika Wojtach.  Zaproponujemy również zajęcia budujące formę  i poprawiające samopoczucie w rytmach tanecznych oraz rytmiczną, latynoską Zumbę.

W naszej klubowej, domowej atmosferze zadbamy o Was dobry nastrój i mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas dla siebie coś przyjemnego i interesującego.

Zapisy na zajęcia przez plan zajęć.

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska