Nowy plan zajęć Seminarium S. Takimoto Manga - wrzesień

2 Warsztaty wyjazdowe Aikido dla Pań

Zapraszamy na drugie warsztaty wyjazdowe Aikido dla Pań w Jakubowie, które poprowadzą: Agnieszka Potok 4 dan, Monik Szachno 4 dan, Sylwia Niedziółka 1 dan. Kto był w ubiegłym roku zaświadczy, że warto, warto i jeszcze raz warto pojechać:) Atmosfera i wrażenia – nie do przecenienia:)) Pracujemy nad kondycją wszelkimi sposobami, walczymy ze stereotypami, trenujemy do upadłego, a wszystko to w naszym, babskim, doborowym towarzystwie. A po ciężkim treningu – integrujemy się przy ognisku i babskich pogaduchach. Nie ma się co bać – warto spróbować:) – ot tak, dla siebie. Postaramy się, żeby wszyscy dali radę… nawet jeśli ktoś będzie chciał się odważyć pierwszy raz…:) – do czego oczywiście zachęcam.
Szczegółowe informacje – e:mail agnieszka.potok@aikido.waw.pl
Zapraszamy kobietki w których tli się wola walki i poznawania nowych rzeczy:)

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska