Shihan's Day Kupon prezentowy
Samoobrona MAnga

Warsztat aikido dla pań 8.09 – zapraszamy

Aiki – Kobietki zaczynają nowy semestr – warsztatem:)
Zapraszamy wszystkie kobietki w sobotę 8 września do dojo Ursus na ul. Regulską 36 na pierwszy warsztacik treningowo – towarzyski:) w nowym roku szkoleniowym. Godzina 17.00. Najpierw trenujemy (1.5 – 2 godz), potem rozpalamy w ogródku grill i zaczynamy część towarzyską:) Trzeba zabrać na własną rękę jakieś produkty do grillowania i coś do picia. Bardzo zachęcam i zapraszam też kobietki, które nie trenują, a chciałyby zobaczyć „jak to jest” albo po prostu pobyć w fajnym towarzystwie:) A towarzystwo – jest doborowe – zaręczam!:)
Agnieszka

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska