Plan zajęć obóz letni

Warsztaty aikido dla pań

Jako że przyszedł czas, żebyśmy połączyły nasze między-dojowe siły:) i poznały się lepiej – powstała myśl, żeby zrobić spotkanie warsztatowe dla kobietek.  I oto jest!

Bardzo serdecznie zapraszamy na pierwsze warsztaty Aikido dla Pań w sobotę 25 lutego do dojo Fort Mokotów ul. Racławicka 99 o godz. 17.00.  Spotkanie będzie miało charakter treningowo – towarzyski – czyli najpierw porządnie się zmęczymy, a potem odpoczniemy;) Czas – nielimitowany:)

Bardzo prosimy, żebyście zabrały ze sobą oprócz ubrania treningowego – coś do picia (najlepiej izotonicznego), ciepłą bluzę, skarpetki i kocyk (tak, tak..kocyk:)). Mogą się przydać:))

A na po treningu – na miejscu kawa, herbata, pogaduszki… no i chyba coś do kawki? Kto ma pomysł na jakieś fit ciasteczka:), dietetyczne serniczki i takie tam – to baardzo mile widziane.

A na zakończenie chciałabym dodać, że bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie kobietki, te które z nami nie ćwiczą – tyż :)  Wyrzućcie do kosza wszystkie „nie nadaję się”, „nie dam sobie rady”, „nie umiem”. :)) Po prostu przyjdźcie i spróbójcie, a my postaramy się, żebyście spędziły ciekawe popołudnie w fajnym towarzystwie.

Agnieszka i Monika

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska