Plan zajęć obóz letni

Bal Karnawałowy dla dorosłych

Tradycyjnie już zapraszamy wszystkich klubowiczów i przyjaciół klubu na BAL KARNAWAŁOWY DLA DOROSŁYCH w sobotę 18 lutego.

W tym roku impreza szczególna – przy okazji balu będziemy świętować nasz 6 dan w klubie!  Zatem – nie ociągajcie się, przybywajcie, bierzcie ze sobą rodziny, przyjaciół, fajnych znajomych :) (niefajnych zostawcie w domu:))…

Impreza zaczyna się o 21.00 w Forcie Mokotów (Racławicka 99).
Zapewniamy wystrojony lokal , zabawową atmosferę oraz dużo dobrej muzyki do tańca.  Ze sobą przynieście dobre humory i wejściówkę czyli – coś do jedzenia i picia.

Stroje – hmmm….co roku ten sam problem. Zatem w tym roku – obowiązują stroje balowo – karnawałowe. A jakie? To zależy co kto rozumie przez strój karnawałowo – balowy:) Taki mały eksperyment…:))) – efekt poznamy na balu:)

Dla usprawnienia organizacji – zgłaszajcie swoją planowaną obecność w dojo na listy – które będą wisiały aż do balu. Oczywiście – wszystkich  decydujących się na ostatnią chwilę – też serdecznie zapraszamy.

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska