Plan zajęć obóz letni

Nasz Sensei – 6 dan!

Z przyjemnością ogłaszamy wszem i wobec, że Sensei Roman Hoffmann otrzymał dzisiaj w czasie dorocznej ceremonii Kagami Biraki w Tokyo – 6 dan! Czekaliśmy, czekaliśmy i doczekaliśmy się!

Jest to pierwszy 6 dan nadany przez Hombu Dojo w Polsce, honor i zaszczyt dla naszego klubu, a jednocześnie wyraz uznania dla pracy nie tylko naszego Senseia, ale także naszej – jego uczniów. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, mogąc uczyć się u tak wybitnego i docenianego w Japonii nauczyciela.

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska