Plan zajęć obóz letni

Ferie w klubie – plan zajęć

Szanowni Państwo,

Prosimy o zapoznanie się z planem zajęć na ferie dla wszystkich dojo.  W tym roku – pracują wszystkie nasze dojo – tylko w mniejszym nieco zakresie.

W każdym dojo zaplanowane są grupy dziecięce – wiekowe lub ogólne (dostępne dla wszystkich dzieci niezależnie od wieku) oraz grupy dorosłe.  Podział w każdym dojo jest  związany z ilością dzieci zapisanych na listy przez Państwa. Jeśli ktoś się nie zapisał – a nie wyjeżdża – oczywiście zapraszamy na zajęcia.

Zapraszamy również dzieci, które chciałyby w czasie ferii rozpocząć swoją przygodę z aikido lub po prostu spróbować czy im się podoba.

W czasie ferii będą na Mokotowie zajęcia sobotnie – zgodnie z grafikiem. Zapraszamy grupę rodzinną i wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować rodzinnych zajęć.

Grafik instruktorski będzie zasadniczo obowiązywał taki sam przez oba tygodnie – z małymi modyfikacjami w drugim tygodniu ferii, ze względu na wyjazdy instruktorskie.

W czasie ferii biuro klubu działa bez zmian – w razie pytań prosimy o kontakt z p. Izą Bilnik tel. 607 30 21 30.

PLAN ZAJĘĆ NA FERIE  ZIMOWE 2011

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska