Shihan's Day Egzaminy dorośli
Samoobrona MAnga

Spis klubowiczów z natury

W związku z tym, że wielu klubowiczów nie aktualizowało swoich danych przez kilka lat, ogłaszamy klubowy spis z natury:). Pozwoli on nam kompleksowo zaktualizować bazę danych, a co za tym idzie – ułatwić informowanie Państwa o ewentualnych zmianach czy też wysyłanie informacji w sytuacjach „awaryjnych”. Bardzo ważne będzie podanie aktualnych danych kontaktowych (tel. komórkowy i e:mail). Jednocześnie przypominam, że podane dane będą jak zawsze używane wyłącznie w sprawach związanych z wewnętrzną działalnością klubu.

Bardzo prosimy o sprawne (od ręki) wypełnienie ankiet klubowych, które otrzymają Państwo od instruktorów. Numery klubowe pozostają bez zmian – osoby, które posiadają numer klubowy – proszone są o wpisywanie go na ankiecie.

ANKIETA do samodzielnego wydruku i wypełnienia.

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska