Shihan's Day Kupon prezentowy
Samoobrona MAnga

Przeprowadzka dojo URSUS!

Uprzejmie przypominam, że przeprowadziliśmy nasze oba dojo Ursus do nowej siedziby (KAGI Dojo) na ul. Regulską 36. (wjazd od Piskorskiej)


Wyświetl większą mapę

Od poniedziałku 3.10 – zajęcia już na Regulskiej w/g znanego Państwu planu zajęć. Ewentualne korekty w planie będziemy wprowadzać jak już się wszyscy „ułożymy” :) w nowym miejscu.

Przypominam, że w nowym dojo (tak jak i w innych) wszystkich obowiązuje zmiana obuwia na klapki.

W związku z przeprowadzką – pierwsze sobotnie zajęcia w Ursusie będą 8 października.

Nie wszystko jeszcze udało nam się zrobić w nowym dojo i z pewnością zmiana miejsca pociągnie za sobą trochę niedogodności, zanim wszyscy przyzwyczają się do nowego obiektu i znajdą w nim swoje miejsce. Bardzo prosimy o wyrozumiałość – postaramy się, żeby z dnia na dzień wszystko zmieniało się na lepsze:)

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska