Wakacje w klubie Seminarium S. Takimoto Manga - wrzesień

Przeprowadzka dojo URSUS!

Uprzejmie przypominam, że przeprowadziliśmy nasze oba dojo Ursus do nowej siedziby (KAGI Dojo) na ul. Regulską 36. (wjazd od Piskorskiej)


Wyświetl większą mapę

Od poniedziałku 3.10 – zajęcia już na Regulskiej w/g znanego Państwu planu zajęć. Ewentualne korekty w planie będziemy wprowadzać jak już się wszyscy „ułożymy” :) w nowym miejscu.

Przypominam, że w nowym dojo (tak jak i w innych) wszystkich obowiązuje zmiana obuwia na klapki.

W związku z przeprowadzką – pierwsze sobotnie zajęcia w Ursusie będą 8 października.

Nie wszystko jeszcze udało nam się zrobić w nowym dojo i z pewnością zmiana miejsca pociągnie za sobą trochę niedogodności, zanim wszyscy przyzwyczają się do nowego obiektu i znajdą w nim swoje miejsce. Bardzo prosimy o wyrozumiałość – postaramy się, żeby z dnia na dzień wszystko zmieniało się na lepsze:)

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska