Nowy plan zajec Samoobrona dla kobiet Manga Online

Witamy w naszym nowym serwisie!

Stało się! Od dawna zapowiadany i wyczekiwany nowy serwis www – właśnie się pojawił. Znajdziecie w nim trochę nowych treści, kilka udogodnień i nową szatę graficzną, która mamy nadzieję, że się Wam spodoba. Zachowuje ona logo, znaki firmowe i tradycyjne barwy klubowe, a jednocześnie jest odświeżona i nowoczesna.  Serwis jest jeszcze ciągle w budowie (kalendarze, ankiety, strony partnerskie itd) i tzw „dopieszczaniu”  oraz uzupełnianiu. (fotki, filmiki..) – co zapewne zauważycie. Ale codziennie będzie się coś nowego pojawiało. Będziemy wdzięczni za uwagi i sugestie funkcjonalne, które się Wam nasuną przy przeglądaniu nowej strony.

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska