LSA Aikido - online Wznowienie zajęć
Shihan Shoji Seki 8 dan

Urodzony 6 marca 1950, w prefekturze Yamagata w Japonii. Absolwent Musashi Institute of Technologii Przemysłowych. W 1973 roku, posiadając już 2 Dan, został przyjęty do Hombu Dojo jaki zawodowy instruktor. Od tego czasu zajmuje się aikido profesjonalnie.

Obecnie uczy w Hombu Dojo oraz kieruje pracami klubów Aikido wielu uniwersytetów i firm. Prowadzi seminaria w wielu krajach (Izrael, Rosja, USA, Francja, Brazylia, Peru, Argentyna, Indonezja, Polska ).

Polskę odwiedził po raz pierwszy w 1996 roku wraz z delegacją mistrzów z Hombu dojo. W 2001 roku był honorowym gościem obchodów 10-lecia Centrum Aikido Aikikai w Warszawie a w 2011 – 20-lecia CAA w Warszawie.

Technika Shihana Seki  charakteryzuje się dynamizmem, dużą szybkością i precyzją.  Jego treningi są intensywne, techniki objaśnia w sposób prosty i zwięzły. Przywiązuje dużą wagę do szczegółów i indywidualnej pracy z każdym z uczniów.

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska