Shihan's Day Kupon prezentowy
Samoobrona MAnga
Przedszkole nr 233 "Zielony Domek"

Przedszkole istnieje od 1 września 1965r. Od początku zajmujemy się realizacja zagadnień dotyczących „Przyrody wokół nas”.stad udział naszych wychowanków w programach telewizyjnych:”Domowe przedszkole”, „Budzik”,”Jedyneczka”itp. Systematycznie podnosimy standard naszej placówki poprze remonty, wyposażenie sal, ogrodu. Kontynuujemy działania proekologiczne uczestnicząc w Miejskim Programie Ekologicznym m.st.Warszawy,Programie własnym „Przyroda wokół nas” oraz w Projekcie „Przedszkole w trakcie zmiany”.Systematycznie uczestniczymy w konkursach,przeglądach,wystawach artystycznych zajmując niejednokrotnie czołowe miejsca. Nasze działania opierają się na stałej i życzliwej współpracy z rodzicami.
Dyrektorem przedszkola jest p. Bernadetta Piotrowska

Od 2009 roku, z inicjatywy rodziców,  przedszkolaki z „Zielonego Domku” uczetstniczą w zajęciach aikido w ramach zajęć dodatkowych w przedszkolu. Zajęcia odbywają się w grupach dla 4,5 i 6 latków.

www. przedszkole-zielonydomek.pl

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska