Shihan's Day Egzaminy dorośli
Samoobrona MAnga
Przedszkole Niepubliczne Biedroneczka

Niepubliczne przedszkole Biedroneczka działa w Ursusie już od 2002 r. Początkowo byliśmy Ogniskiem Przedszkolnym, które po trzech latach przekształciło się w Przedszkole. Od 2006 r. oferujemy dzieciom miejsca w dwóch niedaleko położonych od siebie placówkach przy ulicy Plutonu Torpedy 14 i przy ulicy Rynkowej 6.

Jacy jesteśmy?

O tym mogą zaświadczyć nasze dzieci, które często mówią:

„Mamo poczekaj, jeszcze tylko ulepię ślimaka.” „Tato, ja nie chcę iść do domu. Ciocia obiecała, że pobawimy się w pająka.”

Najważniejsze dla nas jest:

1. Bezpieczeństwo dzieci.

2. Domowa atmosfera.

3. Świetna zabawa, dzięki której możemy poznawać dzieci i dobrze przygotowywać je do nauki w szkole.

Przedszkolaki z Biedroneczki uczestniczą w zajęciach aikido od 2007 roku, zdobywają kolejne stopnie uczniowskie, a po wyjściu z przedszkola mogą kontynuować naukę w jednym z dojo klubowych w Ursusie.

https://www.mybiedroneczki.przedszkola.net.pl

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska