Shihan's Day Egzaminy dorośli
Samoobrona MAnga
Niepubliczne Przedszkole nr 205 "Jeżykowa Dolinka"

Przedszkole Jeżykowa Dolinka to placówka stworzona przez ludzi kochających dzieci. Bazując na wieloletniej pracy w przedszkolach wiemy, jak ważny jest wszechstronny i pełny rozwój dziecka w sferze intelektualnej, emocjonalnej, społecznej i fizycznej. Dlatego nie jesteśmy placówką o określonym profilu: muzycznym, sportowym czy językowym. Każde dziecko jest inne, ma inne zdolności i talenty, które po pierwsze chcemy wydobyć a w następnej kolejności szlifować. Nie chcemy narzucać zainteresowań. Pragniemy stworzyć dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju na miarę ich potrzeb i możliwości.

Każde dziecko traktujemy indywidualnie i podmiotowo.

Chcemy, żeby dziecko wychodzące z naszego przedszkola mogło powiedzieć” Co naprawdę trzeba wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – tego jak żyć, postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat.

Od 2009 roku w Przedszkolu Jeżykowa Dolinka odbywają się zajęcia aikido dla dzieci od 4 roku życia. Charakter zajęć doskonale współgra z misją przedszkola.  Treningi co roku cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców.

www.jezykowadolinka.pl

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska