Shihan's Day Egzaminy dorośli
Samoobrona MAnga
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka

Jesteśmy niewielką szkołą jednozmianową, w której dobrze znamy swoich uczniów.
Panuje tu ciepła, rodzinna atmosfera.
Zatrudniamy najlepszych pedagogów, którzy z pasją wykonują swoją pracę.Dbamy o rozwijanie talentów, poszerzanie zainteresowań poprzez liczne, różnorodne zajęcia pozalekcyjne.
Osiągamy wysokie wyniki w egzaminach zewnętrznych z języka angielskiego: STARTERS, MOVERS, KET.
Dobro dziecka i jego dobre samopoczucie jest dla nas najważniejsze; dbamy o jego bezpieczeństwo, o to by było zrozumiane i czuło się zauważone.

Realizujemy nauczanie w duchu wartości.

Naszym celem jest wychowanie dziecka w taki sposób, by opuszczając naszą szkołę było otwarte na świat, znało własną wartość i odważnie patrzyło w przyszłość.

Od 2010 roku uczniowie Naszej Szkoły biorą udział w treningach aikido w ramach zajęć dodatkowych. Zajęcia prowadzone są na terenie szkoły i jaka bardzo dobrą opinię zarówno w gronie pedagogiczym jak i wśród rodziców dzieci.

https://www.naszaszkola.edu.pl

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska