Shihan's Day Egzaminy dorośli
Samoobrona MAnga
Matsuri Sushi

W Matsuri Sushi najważniejsza jest dla nas pasja i profesjonalizm. Naszym atutem jest znajomość japońskiej kultury, zwyczajów i języka, co pozwala nam zaoferować Państwu oryginalne produkty i usługi. Codziennie w kilkudziesięciu biurach w Warszawie naszym sushi delektują się zadowoleni Klienci, na imprezach o tematyce japońskiej zapoznajemy uczestników z tajnikami japońskiej kuchni i kultury kulinarnej.

Nasz Szef Kuchni Taira Matsuki twierdzi, że jego praca to „make people happy”  – uszczęśliwianie przez gotowanie.

Wspólnie z Centrum Aikido prowadzimy warsztaty sushi dla dzieci i dorosłych oraz przybliżamy wszystkim zainteresowanym piękną kulturę Japonii.

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska