Shihan's Day Egzaminy dorośli
Samoobrona MAnga
Kanadyjska Szkoła Podstawowa nr 84

Kanadyjska Szkoła Podstawowa powstała 14 lutego 2000 roku. Data rozpoczęcia naszej działalności w dniu świętego Walentego wskazuje na to, że szkoła powstała z matczynej miłości do dzieci.
Otworzyliśmy szkołę dla szóstki dzieci, a teraz możemy poszczycić się stu sześćdziesięcioosobową grupą wychowanków. Staraliśmy się zawsze zapewniać naszym uczniom najlepszą edukację oraz ciepłą domową atmosferę. Dlatego też w styczniu 2009 zostaliśmy oficjalnie uznani za szkołę kandydacką oferującą PYP (Primary Years Programme) dla dzieci w wieku 3-10 i ubiegamy się o autoryzację i przyznanie statusu IB WORLD SCHOOL.

Kanadyjska Szkoła oferuje trzy grupy anglojęzycznej opieki dziennej dla 3-5 latków mieszczące się w naszej drugiej placówce przy ulicy Kalatówki 24, w pięknym i spokojnym sąsiedztwie Królikarni. Gdy nasi podopieczni kończą 6 lat, rozpoczynają naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej przy ulicy Bełskiej 7, gdzie kontynuują naukę w PYP, która umożliwia zawarcie treści polskiej podstawy programowej oraz kanadyjskiego programu prowincji Alberta.

Od 2011 roku uczniowie Szkoły Kanadyjskiej uczęszczają na treningi aikido w Centrum Aikido Aikikai w Warszawie w ramach obowiązkowych zajęć WF.

www.canadian-school.pl

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska