Shihan's Day Egzaminy dorośli
Samoobrona MAnga
BACHMACKA - Zespoł Szkół Ogólnokształcących

Szkoła powstała w 1990 roku, z inicjatywy rodziców będących członkami Społecznego Towarzystwa Oświatowego. Imię szkoły – DZIECI ZJEDNOCZONEJ EUROPY (obecnie przynależne szkole podstawowej) – zostało zaproponowane przez jednego z rodziców-założycieli – pana Janusza Paca. Pierwszym dyrektorem szkoły był Jacek Jakubowski, którego już po dwóch miesiącach zastąpiła Hanna Samson. W roku 1992 dyrektorem został Piotr Piskorski, a od roku 1993 funkcję tę piastowała Bożena Kuczyńska, która uczyła również języka angielskiego w szkole od momentu jej powstania. W roku 2007 nowym dyrektorem szkoły został Bartosz Tymiński, dotychczas nauczyciel matematyki i szkolny psycholog i pełni tę funkcje do dnia dzisiejszego.

Uczniowie szkoły, zarówno gimnazjum jak i podstawówki od 2009 roku uczestniczą w treningach aikido w ramach obowiązkowych zajęć WF oraz zajęć dodatkowych.

www.bachmacka.pl

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska