Nowy plan zajec Egzaminy na kyu Samoobrona

Dominik Tomaszewski

stopień: 2 DAN

praktyka: Aikido od 1997r, wcześniej jiu-jitsu oraz piłka nożna

specjalizacja: treningi z dziećmi i młodzieżą

uprawnienia: instruktor aikido, trener piłki nożnej, wychowawca

zainteresowania: Aikido, piłka nożna, filozofia Zen, kultura Japonii

Aktywność ruchowa jest dla mnie bardzo ważnym elementem życia. Dzięki regularnemu treningowi piłki nożnej, a obecnie Aikido mogę odreagować, odprężyć się, mam możliwość spotkania z przyjaciółmi oraz co ważne, przezwyciężam własne słabości, rozwijam się, mogę wyrazić siebie. Aikido, którego cała istota  zawiera się w tej jednej chwili  w harmonijnym ruchu, oraz jego filozofia przyciąga jak magnes.
Trenerem zostałem dzięki własnym dzieciom: Filipowi, Zosi, Antkowi. Chciałem z nimi ćwiczyć, spędzać z nimi czas oraz zarazić je pasją do sportu. Praca z dziećmi daje mi olbrzymią satysfakcję, gdy widzę ich postęp, dostrzegam jak pokonują własne ograniczenia i  jak wiele daje im to radości.
Na co dzień jako specjalista od hydroizolacji zgłębiam naturę wody.

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska