Plan zajęć obóz letni Egzaminy

Egzaminy na KYU – dorośli i dzieci – sesja letnia

Szanowni Klubowicze,
w związku z ciągle niestabilną sytuacją pandemiczną, sesję letnią zdecydowaliśmy się zorganizować ponownie w sposób rozproszony. 

Egzaminy dla dzieci  i dorosłych planowane są między 14 a 22 czerwca, na wyznaczonych treningach w poszczególnych dojo.

EGZAMINY DLA KYU DLA DOROSŁYCH i MŁODZIEZY ZDAJĄCEJ NA 6-1 KYU (REJESTRACJA OBOWIĄZKOWA –  FORMULARZ NA DOLE STRONY)

Osoby,  DOROSŁE i MŁODZIEŻ ,które planują egzamin proszone są o OBOWIĄZKOWE zgłoszenie się przez formularz do dnia 15 czerwca przez formularz na dole strony
Po zamknięciu listy – wyznaczymy terminy egzaminów w zależności od realnej potrzeby w każdym dojo. Zgłoszenie potwierdzane jest automatyczną wiadomością zwrotną. W przypadku nie otrzymania takiej wiadomości w ciągu 24 godzin – prosimy o kontakt na iza.bilnik@aikido.waw.pl

EGZAMINY NA KYU DLA DZIECI 14-7 kyu (BEZ REJESTRACJI)

odbędą się również w formie rozproszonej, na treningach – w tym samym przedziale czasu (14  –  18 czerwca).  Do egzaminu mogą przystąpić dzieci, które brały systematycznie udział w zajęciach w bieżącym roku treningowym.
Nie ma potrzeby rejestracji dzieci na egzamin – kwalifikacji dokonują jak zwykle instruktorzy w czasie bieżących zajęć.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Będą podane po zakończeniu zgłoszeń.

Koszt egzaminu KYU
6-1 kyu – 70 zł. (młodziez i dorośli)
14 – 7 kyu – 30 zł (dzieci)

Koszt legitymacji CAA Polska – 30 zł.
Legitymacja jest obowiązkowym dokumentem dla zdających egzamin. Osoby nie posiadające jej – mogą ją kupić przed egzaminem.

Przypominamy, że w czasie egzaminu obowiązują zasady etykiety dojo, ze szczególnym uwzględnieniem właściwej postawy (także u obserwatorów) i szacunku dla zdających. Osoby, które zdają, bądź obserwują egzamin proszone są o nie wychodzenie z sali w trakcie jego trwania (na picie, pogaduszki itp.) Jeżeli ktoś będzie musiał opuścić salę przed zakończeniem egzaminu – powinien to zgłosić wcześniej do Senseia.

Pozycje-TAKPozycja-NIE

Szybkie słowo nt strategii podchodzenia do egzaminu.
Jeżeli ktoś chce podejść do egzaminu i ma rekomendację swojego bezpośredniego instruktora – to proszę nie zwlekać z zapisywaniem się. 
Egzamin nie powinien pozostawiać wątpliwości co do biegłości w wykonywaniu technik i pewności tego co się robi. Zastanawianie się w trakcie nad nazwami technik i sposobem wykonania – świadczy o tym, że ktoś się nie przygotował:) – wbrew pozorom dobrze widać kiedy jest to spowodowane stresem, a kiedy niedouczeniem się:)

Bądźcie zatem uważni, zarówno w trenowaniu jak i w podejmowaniu decyzji o pójściu na egzamin:)       

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska