Nowy plan zajec Egzaminy na kyu Samoobrona

Finał WOŚP 2020

Drodzy Klubowicze,

jak co roku gramy WOŚP na 28 Finale w zaprzyjaźnionym sztabie w Wesołej.
W szkole przy ul. Klimatycznej 1 o godzinie 16.30 zobaczycie pokaz dziecięcy grupy z Wesołej, będzie też licytacja przedmiotów związanych z Japonią (limitowany kalendarz na rok 2020, kaligrafia, japońskie gadżeciki )

W tym roku jednak zapraszamy też bardzo do Sztabu WOŚP w Raszynie (ul. Szkolna 2), gdzie będzie można wesprzeć Orkiestrę, a co ważniejsze zarejestrować się jako dawca szpiku w DKMS – szukamy bliźniaka genetycznego dla naszego Janka.

Oprócz tego od czwartku aż do poniedziałku będziecie mogli licytować na naszych aukcjach Allegro niepowtarzalne wachlarze z kaligrafiami wykonanymi przez uznanego w Japonii mistrza Shodo i Aikido Sensei Seizo Takimoto 7 dan i inne japońskie drobiazgi.

Linki do Aukcji pojawią się na naszym FB oraz tu poniżej.

Japoński kalendarz na 2020 i ręczniczek

Kupon japońskiego materiału w karpie koi

Wachlarz drewniany z kaligrafią Sensei Takimoto

Pomaganie jest dziecinnie proste:)

       

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska